Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Старт політичного шлюбного сезону

Hach | 30.08.2017 16:55

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Нині політики в активному пошуку з ким укласти шлюбний контракт у 2019-му році. Головне – не прогадати

Старт політичного шлюбного сезону
Шлюбні ігрища природнє явище в українській політиці. Перед літніми канікуламі активно розлучали БПП та групу УДАР Віталія Кличка. Судячи зі "слідів", які залишали ці інформаційні повідомлення процесом "розлучення" займалися з Народного фронту, щоб зміцнити свої акції.

Тим більше, у вересні потрібно ухвалити купу законопроектів і, традиційно, бюджет. В таких умовах потрібно наростити свою політичну вагу, щоб виторгувати максимум преференцій. Оскільки кожен голос на вагу бюджетних преференцій

Аби показати, що у коаліції усе стабільно нинішній прем'єр Володимир Гройсман навіть прогулявся вечірнім Хрещатиком зі своїм попередником Арсенієм Яценюком.Прогулянка – це, звичайно, гарний піар, але погані ліки від хронічної хвороби, договорняків за спиною партнера.

Відсутність соратника Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на параді у День незалежності помітили усі. Знову заговорили, що між ним та Президентом Петром Порошенком пробігла чорна кішка і, мовляв, вони також у процесі розлучення.Версію про розлучення посилили чутки про підготовку Арсеном Аваковим шлюбного контракту з... Юлією Тимошенко. За дивним збігом лідерка "Батьківщини" також проігнорувала парад на День незалежності.Не виключено, що Аваков і Тимошенко День української незалежності святкували разом, в Італії, обговорюючи деталі контракту.

Відсутність двох ключових політиків країни на дні народження цієї країни досить прямоліний сигнал Петру Попрошенку, що український політикум готовий дружити проти нього і готовий його зливати.

Нині політики в активному пошуку з ким укласти шлюбний контракт у 2019-му році. Головне – не прогадати

Президентська кампанія уже стартувала


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua