Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Снайперська війна" наберає обертів


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Як повідомлялося раніше, бойовики готуються до "зеленки" і до активізації військового протистояння. Набирає обертів "снайперська війна" із застосуванням як окремих снайперів, так і спеціально підготовлених снайперських груп.

''Снайперська війна'' наберає обертів
5 травня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію, що на території окупованих районів Донецької області, а саме: на Макіївському тактичному полігоні проходять тактико-спеціальні навчання снайперських груп бойовиків. За інформацією з місця подій, інструкторами бойовиків виступають бійці спецпідрозділу з РФ "Сатурн".

6 травня офіційні структури так званої "ЛНР" підтвердили інформацію аналітичного відділу ГІ "Права Справа", повідомивши про те, що 5 травня 2017 роки команда "генеральної прокуратури ЛНР", в складі співробітників відділу фізичного захисту, брала участь у навчаннях та змаганнях по тактичній стрільбі, які проходили на Макіївському тактичному полігоні.

У навчаннях і змаганні взяли участь чотири команди від Міністерства внутрішніх справ "ЛНР", команда від прокуратури "ЛНР" і сім команд від силових відомств так званої "ДНР".

В ході навчань бойовики відпрацьовували свої дії у вправах пов"язаних зі специфікою бойової роботи снайпера.

Так, наприклад, одна з вправ-робота снайперської пари на дистанції приблизно 300 м. За командою інструктора снайперська пара висувається до вогневого рубежу, попередньо долаючи відстань в один кілометр по пересіченій місцевості. Досягнувши вогневого рубежу стрілки самостійно визначають ціль і дистанцію. Вогонь веде тільки один стрілок. Інший стрілок веде спостереження.

Крім того, відпрацьовувалася робота пари на дистанції 200 метрів. Вправа на ций дистанції виконувалася з положення сидячи -сідниці на землі. У вправі на дистанції 150 присутня обов'язкова умова: зброя повинна лежити на лівій стороні ложі на упорі.

У чотирьох вправах, пов'язаних з виконанням різних складних тактичних і бойових завдань, команда "генеральної прокуратури ЛНР" в загальному заліку зайняла перше місце.

Як повідомлялося раніше, бойовики готуються до "зеленки" і до активізації військового протистояння. Набирає обертів "снайперська війна" із застосуванням як окремих снайперів, так і спеціально підготовлених снайперських груп.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", співробітниками "МДБ ЛНР" здійснюються оперативні заходи щодо виявлення каналу витоку інформації щодо місця і специфіки проведення тактико-спеціальних навчань бойовиків.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua