Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Холостяк   Як вийти заміж   війна

Флагман русифікації


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Дивлячись останній випуск 21.04.2017 шоу Холостяк і програму огляду цього шоу "Як вийти заміж", я зауважив, що в цих телепрограмах не звучить від їх учасників і ведучих ЖОДНОГО слова українською мовою

Флагман русифікації
Дивлячись, так сталось, останній випуск 21.04.2017 шоу Холостяк (за власною волею я таких передач не дивлюсь), і програму огляду цього шоу "Як вийти заміж", я зауважив, що в цих телепрограмах не звучить від їх учасників і ведучих ЖОДНОГО слова українською мовою.

Спершу у мене виникло питання, чи можливі ці передачі в Україні українською мовою?

А вже після того, як зрозумів ствердну відповідь на це питання, тобто що телепроекти Холостяк і "Як вийти заміж", при наявності на те волі їх організаторів, можливі тут в Україні цілком українською мовою, без жодного в них слова мовою країни, яка напала на Україну усіма (окрім наразі використання ядерної зброї) наявними в неї засобами, виникло інше питання: чому підвладна тій країні московська колона тут в Україні вирішила зробити, і зробила так, щоб саме якраз в цих телепроектах для українського народу українська мова була повністю відсутня?

Відповідь на це питання була знайдена тоді, коли, переглядаючи на ютубі передачу з одним із провідних виразників московських ідей, довелось почути по суті повтор основних положень книги "Філософія щастя" про роль людських мов в сприйнятті світу народами, які живуть цими мовами, [Полный контакт с Владимиром Соловьевым (18.04.17). Полная версия, десь з 1:23:50 до 1:29:00]. Почало бути видно, що причина зовсім не така вже й складна.

Дух народу, його душа, не так в мові, як сама мова.

А ядро усіх людських взаємин, які окреслює собою кожна людська мова, фундамент, основа, на якій вибудовуються решту людських взаємин, сукупність яких являє собою дух, душу народу – це родові взаємини, ті взаємини, які ведуть до продовження роду.

І сьогодні московський передовий загін, який визначає основні цілі московської війни на знищення проти українського народу, увібравши останні досягнення думки про будову людських спільнот, уяснив, що найбільш ефективним буде бити саме по цих взаєминах: якщо хочете одружитись, хочете створити сім'ю, кажуть своїм телепроектом українській молоді московські холуї з СТБ, то забудьте українську мову і робіть це виключно російською мовою.

Адже московський на український народ напад, з метою ліквідації українського народу, насправді розпочався зовсім не три роки тому, як би це сказав хтось, хто продер щойно очі після ста років сну, а десь приблизно чотири сторіччя тому (деталі в книзі "Українська політологія або Атдадім Львов Палякам", зокрема в першій статті "Убивства українських політичних і культурних діячів"), і диявольська московська думка, яка керує цим нападом, постійно еволюціонує згідно з найновішими досягненнями, у тому числі, коли не перш за все, стосовними до розуміння будови і функціонування людських спільнот і роль людських мов в сприйнятті світу народами, які живуть цими мовами.

І не варто намагатись себе дурити стосовно якоїсь підстави для сподівання, що раз провідні ідеологи московської банди скоріше за багатьох номальних людей увійшли в курс найновішого розуміння будови людських спільнот, то значить вони намагаються зробити крок до зміни своєї злочинної природи в напрямку номальності.

І це вже давно обговорено, з досягненням повної ясності щодо того, що якщо ці люди дуже непогано в курсі людських моральних законів, але використовують це своє знання зовсім не до своїх дій стосовно інших людей, а навпаки, для учинення та прикриття своїх злочинів, то і будь яке інше знання, у тому числі обгрунтування моральних законів нормальних людей ніяк не в змозі змінити їхню злочинну природу.

Нові знання тільки вдосконалюють московські методи учинення злочинів та їх прикриття, як це показує нам черговий акт московської війни проти українського народу, московський телепроект "Холостяк".

Корисні лінки:

1. Полный контакт с Владимиром Соловьевым (18.04.17). Полная версия https://youtu.be/BYhaiw5k2qE

2. "Філософія щастя" (PDF: https://goo.gl/SBAC5y, EPUB: https://goo.gl/AF6abR, рос. переклад: PDF: https://goo.gl/4bhbYi, EPUB: https://goo.gl/5GlRnl)

3. "Українська політологія або Атдадім Львов Палякам" (PDF: https://goo.gl/99DIaq EPUB: https://goo.gl/9dS8I2 рос. переклад: PDF: https://goo.gl/DdPfiQ EPUB: ttps://goo.gl/VdVAA4)


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua