Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
НАТО   Російська Конфедерація

Про майбутні стосунки України і НАТО з Російською Конфедерацією

Іван Галенко | 22.04.2017 20:29

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Нова українська платформа євроатлантичної інтеграції продовжила дискусію, постановку задачі якої вказав генератор фейків Телерадіокомпанія "Звєзда" щодо розпаду РФ і створення Російської Конфедерації

Про майбутні стосунки України і НАТО з Російською Конфедерацією
Нова українська платформа євроатлантичної інтеграції із студії "ТБ-7" продовжила 21 квітня 2017 року дискусію, постановку задачі якої вказав генератор фейкових новин Телерадіокомпанія "Звєзда" щодо розпаду Росії (попередній ефір тут: https://www.youtube.com/watch?v=QQRvII642eo). В рамках телеконференції "Нова парадигма взаємодії України з НАТО" Координатор Міжнародної антипутінської коаліції "Стоп фашизм в Росії!" Герман Обухов (США) та актор театру і кіно Артур Лі планували "Як Україна і НАТО будуть будувати стосунки з Російською Конфедерацією".Реально вдалося обговорити лише декілька аспектів. По-перше, плутанину з термінами, яка обумовлена фейковістю історії колишнього СРСР і "побєдобєсієм" в Кремлі. По-друге, що "конфедерація" для десятків народів буде більш за все краще, ніж псевдофедерація на засадах улусів Золотої Орди. І третє, що громадян країн-членів НАТО потрібно переслідувати за співпрацю з офшорними компаніями, які афельовані з публічними особами та держслужбовцями країн в стадії трансформації. Останнє потрібне, щоб зняти загрозу "кидка України" при ядерному роззброєнні. Відеозапис другої передачі тут:

https://harchenko.com.ua/conference/04/19/li/ або тут: https://www.youtube.com/watch?v=UhTR6i1q7ag

Отже, дякуючи Телеканалу "Звєзда" Україна і НАТО мають розробити розділ до майбутнього Указу Президента України про затвердження "Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО" (РНП), у якому б визначалися концепція, стратегія, основні заходи і орієнтовний план дій у випадку розпаду Росії. Необхідно чітко визначити виклики безпеці Російській Конфедерації з боку комерційних інтересів політичних еліт як суб'єктів Конфедерації, так і країн-членів НАТО та наднаціональних бюрократій.

Останні сотні років життя більшості расіян обмежується офіційною пропагандою і вимірюється водкою. Яким чином Україна може дати їм нові цінності та смисли, щоб расіяни стали ближчими до Європи?

Для України і для НАТО одним із пріоритетів національної безпеки є питання, чи спроможні колишні улуси, які після розпаду Російської Федерації будуть власниками ядерних потенціалів, рухатися до добробуту, процвітання і, головне, до миру? Чи не будуть вожді племен у боротьбі за ярлик та за межі улусів використовувати ядерну зброю? На скільки глибоким буде занепокоєння у країн-членів НАТО і бюрократії НАТО після розпаду і розброду расіянських народів по національних хатах? Чи не викличе це глибоке занепокоєння параліч і кому НАТО і ЄС? Що робити Україні, коли у її берегів йтиме на дно московський "Титанік"?

Висновок: ми вкотре стверджуємо, що без українських діячів культури і мистецтва, які мислять образами, та тих, хто з середини бачив московський імперський ГУЛАГ, НАТО ніяк не зможе ані збагнути Україну, ані побудувати взаємини з нею, ані вгадати, до чого усе це може призвести. Інтрига головної теми дискусії "Як Україна і НАТО будуть будувати стосунки з Російською Конфедерацією" в тому, що усі бояться розпаду Росії не менше, ніж розпаду СРСР. Але усі підсвідомо цього хочуть щоб завтра мати спокій.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua