Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д. Снєгирьов   ГІ Права Справа   СБУ   АТЦ   ЛНР   Азот   мінеральні добрива   посівний матеріал   Луценко   Генпрокуратура   Дробот   весняно-польові роботи

Весняно-польові роботи в "ЛНР": добрива і посівний матеріал з України


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Вимагаю провести службове розслідування щодо законності дій співробітників відповідних Служб у моменті видачі дозволів на переміщення товарів на неконтрольовану територію, які фактично створили умови для підтримки інфраструктури терористів "ЛНР"

Весняно-польові роботи в ''ЛНР'': добрива і посівний матеріал з України
Генеральному прокурору України Луценку Ю. В.

На засіданні уряду самопроголошеної "ЛНР" в. о. заступника "голови ради міністрів" О. Дробот прозвітував про готовність аграріїв "республіки" до весняно-польових робіт. У своєму виступі О. Дробот повідомив про те, що що аграрії "ЛНР" підготували 72% мінеральних добрив для весняної посівної кампанії і практично повністю забезпечені посівним матеріалом, який постачається в "ЛНР" з території України.

"На сьогоднішній день в Міністерстві сільського господарства і продовольства ЛНР, а також в агрофірмах зосереджено близько 72% мінеральних добрив від загальної потреби.

З них 81% аміачної селітри – це близько 6,9 тисяч тонн. Аграріями заготовлено близько 5,5 тисяч тонн посівного матеріалу", - повідомив Дробот.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" запустило виробництво аміачної селітри. Запуск відбувся 15 лютого 2016 року. Селітра випускається з привізного аміаку від Черкаського "Азоту" і АТ "Міндобрива", Росош.

Примітно, що ще в березні 2016 року ГІ "Права Справа" зверталася до спеціальних служб і правоохоронних органів України із заявою щодо перевірки законності постачання з території України на територію "ЛНР" посівного матеріалу і мінеральних добрив для проведення посівних робіт на окупованих територіях Луганської області.

Вато зазначити, що з червня 2015 року діє тимчасовий порядок контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, який був затверджений АТЦ при СБУ.

Відповідно до тимчасового порядку визначена процедура, коли підприємство подає заявку органам ДФС на внесення його до переліку підприємств, яким дозволено переміщувати певну продукцію на неконтрольовану територію. Погоджує всі такі заявки КЦ при штабі АТО.

Вимагаю провести службове розслідування щодо законності дій співробітників відповідних Служб у моменті видачі дозволів на переміщення товарів на неконтрольовану територію, які фактично створили умови для підтримки інфраструктури терористів "ЛНР"

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua