Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Учасника Революції Гідності без жодного доказу відправили в тюрму


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Поки реальний злочинний світ розправляє "крила" від безкарності, вітчизняний право похоронно-судовий конвеєр "випікає" замовні справи, як бабуся млинці. Особливо коли справи фальсифікуються проти українських патріотів в угоду Кремлю.

Учасника Революції Гідності без жодного доказу відправили в тюрму
Україна продовжує залишатися територією беззаконня. Поки реальний злочинний світ розправляє "крила" від безкарності, вітчизняний право похоронно-судовий конвеєр "випікає" замовні справи, як бабуся млинці. Особливо коли справи фальсифікуються проти українських патріотів в угоду Кремлю.Дійшло до того, що людину можна судити і брати під варту, навіть не висунувши обвинувачення.

Такі незаконні дії чинить колегія суддів під головуванням судді Ясельського в Святошинському райсуді Києва щодо волонтера Євромайдану киянина Олега Білика. На минулому засіданні, навіть не розпочавши судовий розгляд, колегія суддів безпідставно видалилася із зали суду до нарадчої кімнати, і вирішила запроторити Олега Білика до Лукянівського СІЗО. Суд навіть не питав прокурора, а чи є у нього хоч один доказ причетності Білика до злочину.

http://ukrpohliad.org/news/yak-za-stalinskyh-chasiv-suddya-posadyv-yevromajdanivtsya-bez-sudovogo-rozglyadu.html

23 лютого попрання правосуддя в Святошинському райсуді продовжилося. Ані минулого разу, ані того дня підозрюваному-євромайданівцю не роз'яснили право на суд присяжних. Цього не зробив ані прокурор, ані колегія суддів.

Згідно з Конституцією, громадянин України, особа має право вибирати: чи суд буде професійним, чи це буде суд присяжних.

Та ні! Пародія на колегію суддів під орудою Ясельського позбавила Олега Білика і цього конституційного права.Ще більш вражає, що учаснику Революції Гідності Білику, як підозрюваному, не вручено обвинувального акта, як того вимагає Кримінально-процесуальний кодекс, тобто на етапі досудового розслідування. Захисник Білика про це постійно наголошує, з матеріалів судової справи це очевидно, але колегія суддів це проігнорувала.

Та незважаючи на такі кричущі порушення Конституції і Закону колегія суддів продовжила тримати учасника Революції Гідності під вартою в Лук'янівському СІЗО. Аж до 23 квітня. Невинну людину (вина Білика не кріпиться нічим), якій навіть не висунуто обвинувачення, суд позбавляє свободи на кілька місяців.

При цьому, від суду Олег не переховувався, він є соціалізованою людиною: офіційно працює, забезпечує і виховує 8-річного сина, допомагає батькам. На роботі характеризується позитивно.

Питання: чому невинну людину, зразкового громадянина, активіста Революції Гідності судді на кілька місяців позбавили волі!?

Допущені судом зухвалі порушення закону автоматично призводять до скасування вироку. Та хто поверне Олегу Білику час, проведений у тюрмі?

Важливо також, що в цій справі 2 роки тому Апеляційний суд Закарпатської області виніс рішення, яким звільнив Олега Білика та Вячеслава Шовкалюка з під варти у Закарпатті, та патріоти-євромайданівці відсиділи тоді близько року поки тривав судовий процес. Ніхто, звісно, за це не відповів.

Про всі фальсифікації і порушення у тій справі розказано в документальному розслідуванні https://www.youtube.com/watch?v=sN1UqiDM4dI&t=582s


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua