Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ПОЛІТИКА КАПІТУЛЯНТСТВА ДО МИРУ НЕ ПРИЗВЕДЕ


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Значний резонанс викликала стаття українського олігарха Віктора Пінчука у американському виданні The Wall Street Journal, опублікована в кінці минулого року, де поміж інших "поступок" Росії пропонувалося де-факто визнати анексію нею Криму. Прокоментувати зміст і мету цієї публікації УІС попросила Голову ОУН (б) Стефана Романіва.

ПОЛІТИКА КАПІТУЛЯНТСТВА ДО МИРУ НЕ ПРИЗВЕДЕ
Значний резонанс викликала стаття українського олігарха Віктора Пінчука у американському виданні The Wall Street Journal, опублікована в кінці минулого року, де поміж інших "поступок" Росії пропонувалося де-факто визнати анексію нею Криму. Прокоментувати зміст і мету цієї публікації Українська Інформаційна Служба попросила Голову ОУН (б) Стефана Романіва.

Публікація Пінчука спрямована насамперед на західний істеблішмент, зокрема це певний "меседж" для команди новообраного президента США. І це не просто "озвучення російських інтересів", але і "план капітуляції України". Для ОУН питання єдності і соборності українських земель є питанням не дискусійним. За ідею незалежності і соборності України пролито занадто багато крові, ллється вона і тепер.

Ми глибоко переконані, що малоросійська політика капітулянтства і мінімалізму, проштовхувана Москвою та її прислужниками, не призведе ні до очікуваного миру, ні тим більше – до жаданої перемоги. Подібні публікації оцінюємо як колабораціонізм і зраду державних інтересів.

Небезпека подібних публікацій та ідей, проштовхуваних в них, полягає в тому, що з одного боку, вводить в оману західний світ, нібито Україна готова відмовитись від своїх територій, від свого геополітичного європейського вибору, від своєї національної ідентичності, від політичного суверенітету в обмін на декларативні обіцянки, які, як показує досвід, ніхто й не збирається виконувати, а з іншого боку – дезорієнтує та деморалізує українську націю.

В цій ситуації закликаємо максимально мобілізуватися для надання належної відсічі подібним потягненням. Санкції і тиск на агресора, на імперську Москву мають не послаблюватись, а максимально посилюватися. "П'ята колона" Москви в Україні має бути знешкоджена. На внутрішньому і зовнішньому напрямку ОУН докладаєє для цього максимальних зусиль.

Закликаємо українську владу активізувати зусилля на дипломатичному та інформаційному рівні щодо доведення чіткої і однозначної державницької позиції до українського суспільства і до західного світу: Україна не припинить боротьби за свою територіальну цілісність!

УІС


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua