Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Австрія обрала президента!

Ігор Бурдяк | 5.12.2016 19:24

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Коротко про партію, яка висунула Олександра ван дер Беллена на найвищий пост Держави.

Австрія обрала президента!
Олександр ван дер Беллен більше десяти років був лідером Партії Зелених Австрії. Ця партія постійно набирає необхідну кількість голосів для того, щоб увійти в парламент. Та в урядову коаліцію ніколи не входила. І як могла б увійти? Ця партія стоїть ну просто на антидержавних позиціях. Один сюжет: У парках і на вулицях Відня муніципалітет встановив спец.ящики із пакетами для собачих екскрементів. Собака у зубах тримає табличку з написом: "Візьми пакет для моїх екскрементів".Молоді активісти П. З. ("зелені комсомольці") організували таку акцію. Поміняли ці таблички на інші, такого змісту: "Візьми свій прапор для своїх екскрементів". На фоні червоно-біло-червоного прапора ⇰ "Nimm dein Flaggerl für dein Gaggerl" und "Wer Österreich liebt, muss scheiße sein" ("Візьми свій прапор для своїх каків", і "Хто Австрію любить, той гімно") . Така "антирасистська пропаганда" відбулася у 2007 році.

Ця партія вважає, що кожен, хто будь-яким чином потрапив на землю Австрії, має право у ній перебувати, скільки хоче. Нікого із іноземців не можна депортувати, навіть злочинців. Вони хворі, їх треба перевиховувати. Ну і, звичайно, ці зелені червоніші від соціалістів, які, як правило, мають владу у Відні.

Звичайно, Олександр ван дер Беллен – солідний 72-річний професор не молодий безтурботний активіст, та все ж...

Переможець здобув 51,68 % голосів виборців, його суперник Норберт Ґофер із партії "Свобода" – 48,32 %. Австрія обирала між крайнощами. Добре, що це парламентська країна. Президент має суто представницькі повноваження.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua