Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Луганськ-Нива   соціальний хліб   ЛНР   Сороковенко   фуражна пшениця   Дарницький

"Соціальний хліб" із фуражу, або Чому жителів Луганська годують пшеницею для худоби


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Низька ціна на "соціальний хліб" пояснюється тим, що для його виробництва "Луганськ-Нива" закуповує пшеницю 5-6 класу

''Соціальний хліб'' із фуражу, або Чому жителів Луганська годують пшеницею для худоби
В рамках програми "соціальний хліб" в окупованому Луганську місцевими товаровиробниками реалізується населенню хліб "Дарницький". Випічкою хліба займається хлібозавод ПАТ "Луганськ-Нива" (ТМ "Добродія"). Соціальний хліб відрізняється від звичайного за формою та вагою. Це житньо-пшеничний батон вагою 700 грамів

В цехах ПАТ "Луганськ-Нива" щодоби випікається 7300 буханок "соціального хлібу". Цією кількістю "Луганськ-Нива" практично повністю закриває потреби м.Луганська. Відпускна ціна цього хліба – 6 рублів. У загальному обсязі виробництва виготовлення "Дарницького" хліба складає 10%.

Низька ціна на "соціальний хліб" пояснюється тим, що для його виробництва "Луганськ-Нива" закуповує пшеницю 5-6 класу. На нараді "Ради міністрів ЛНР" самопроголошений міністр "міністерства сільського господарства" Сороковенко заявив, що близько 70 відсотків зібраного врожаю – це пшениця 5-6 класів. За його словами саме ця пшениця надходить на елеватори монополіста "Луганськ-Нива" для подальшої переробки і випічки "соціального хлібу".

"На склади аграрного фонду надходить продовольча пшениця, а "Луганськ-Нива"закуповує фураж", – заявив "міністр" Сороковенко.

Примітно, що 5-6 класи зерна пшениці належать до "фуражних". Пшениця 5-6 класу – є непродовольчою, тому призначена для відгодівлі домашніх тварин і виробництва комбікормів. Фуражна пшениця в кормах дрібної та великої рогатої худоби, свиней, овець та птиці (качок, курей, гусей) служить тільки в якості добавки до основних раціонів і не застосовується як монокорм.

Наразі, на території Луганська діє 95 точок продажу продукції ПАТ "Луганськ-Нива". Крім того, торгові точки підприємства працюють і в інших містах самопроголошеної "республіки". Так, в м. Антрацит відкрито п'ять торгових точок, в Брянці і Перевальську – по дві, в Красному Лучі – три, в Ровеньках і Свердловську – по чотири, у Стаханові – дев'ять.

Крім того, з підприємством співпрацюють 1830 партнерів, які доставляють "соціальний хліб" в ті міста, села і селища так званої "ЛНР", де поки не відкриті місця фірмової торгівлі ПАТ "Луганськ-Нива".

Нагадаю, постановою так званої "Ради Міністрів ЛНР" від 25 серпня 2015р. N02-04 / 250/15 "Про затвердження Тимчасового порядку регулювання та контролю цін на продовольчі товари на території Луганської Народної Республіки", з метою контролю за реалізацією окремих видів соціально-значущих продовольчих товарів в роздрібній торгівлі, з 19.09.2015. введені фіксовані ціни на продовольчі товари, які мають соціальне значення.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua