Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   ГІ Права Справа   Нікіфоров   ЛНР   розвідка   2-й армійський корпус   втрати   Десюлія

Реалії ЛНР: командир розвідників підірвався на міні, помер по дорозі в лікарню і звільнений заднім числом


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Командування "народної міліції" ЛНР намагається приховати реальні військові втрати.

Реалії ЛНР: командир розвідників підірвався на міні, помер по дорозі в лікарню і звільнений заднім числом
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" 23 липня 2016 р. приблизно о 15.00 в районі бази відпочинку "Десюлія" підірвався на міні та помер по дорозі в лікарню командир 2-го взводу розвідроти 2-го армійського корпусу "Народної міліції" самопроголошеної ЛНР Нікіфоров Сергій Петрович 16.07.1973 р. н.

За повідомленнями безпосередньо з місця подій бойовики тягнули пораненого на собі не маючи можливості надати йому першу медичну допомогу в зв"язку з відсутністю необхідних медичних засобів і ліків.

Як з"ясувалося пізніше, командування 2-го армійського корпусу "Народної міліції міністерства оборони" ЛНР дало команду звільнити Нікіфорова заднім числом і оформити його загибель, як отримання несумісних з життям поранень цивільним мешканцем, що постраждав від обстрілів з боку ЗСУ.

Це далеко не перший подібний випадок. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" усіх загиблих військовослужбовців "Народної міліції" самопроголошеної ЛНР звільняють задніми числами і оформляють у лікарнях цивільними особами, які отримали поранення внаслідок обстрілів з боку ЗСУ. Поранених бойовиків оформляють як осіб, що отримали побутові травми.

Примітно, що таким чином, командування "Народної міліції" ЛНР намагається приховати реальні військові втрати і разом з тим дати для ЗМІ брехливу інформацію з метою компрометації ЗСУ, щоби викликати негативну реакцію з приводу загибелі цивільного населення у жителів тимчасово окупованих територій Луганщини.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua