Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У "ЛНР" готують фізичну ліквідацію Плотницького


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Протистояння між лідером самопроголошеної "ЛНР" Плотницьким і "міністром" МДБ ЛНР Пасічником досягло свого апогею.

У ''ЛНР'' готують фізичну ліквідацію Плотницького
Протистояння між лідером самопроголошеної "ЛНР" Плотницьким і "міністром" МДБ ЛНР Пасічником досягло св ого апогею.

До липня 2016 року основним публічним показником протистояння сторін конфлікту були взаємні арешти та усунення з посад "міністрів" за звинуваченнями у корупційних діях або профнепридатності.

Наразі, так званим МДБ ЛНР розглядається виключно силовий варіант вирішення проблеми, а саме: фізична ліквідація лідера протиборчої сторони.

За інформацією місцевих джерел ГІ "Права Справа", російськими кураторами віддано наказ про посилення режиму охорони і збільшення кількості охоронців І. Плотницького. Особисту охорону лідера самопроголошеної "ЛНР" Плотницького здійснюють бійці російського загону спеціального призначення "Заслон" Служби зовнішньої розвідки РФ.

Бійцям "Заслону", які охороняють Плотницького, заборонено спілкування з місцевими "правоохоронцями", кістяк яких складається з колишніх співробітників МВС та СБУ, з числа тих, що перейшли на бік бойовиків.

Загострення протистояння між главою "республіки" Плотницьким і "міністром" МДБ ЛНР Пасічником пов'язано з перерозподілом фінансових потоків і каналів постачання контрабандного палива з території РФ.

Нагадаю, 28 березня ц.р. відбулася апаратна нарада "Ради міністрів" ЛНР, на якій Плотницький дав доручення керівникам силових структур припинити постачання контрабандного палива в "республіку". Ця нарада стала офіційним приводом конфліктної ситуації між "МДБ ЛНР" та главою "республіки". Апогеєм протистояння став підрив спецгрупою "МДБ ЛНР" цистерн з контрабандним російським паливом на залізничній станції "Краснодон", який треба розглядати як один з елементів цієї війни, яка від декларативних заяв перейшла у фазу збройного протистояння.

Примітно, що у разі фізичної ліквідації Плотницького відповідальність за проведену операцію планується перекласти на дії української ДРГ або проукраїнського підпілля.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua