Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Світла немає, вода відсутня священик розповів про красу життя в окупованих Ровеньках


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Протоієрей Авдюгін скаржиться, що російські чиновники обдурили владу ЛНР

Світла немає, вода відсутня священик розповів про красу життя в окупованих Ровеньках
Російські засоби масової інформації і офіційні сайти так званої "ЛНР" кожен день, як мантру повторюють і поширюють інформацію про покращення соціально-економічної ситуації і зростання життєвого рівня на території тимчасово окупованих районів Луганської області. Щоби дізнатися про реальну картину того, що відбувається на теренах так званої "ЛНР" достатньо ознайомитися з думками і дописами її адептів.

Надамо слово настоятелю храму-каплиці святих богоотців Іоакима і Анни в м. Ровеньки О. Авдюгіну.

"Кіно ранкове...Світла немає, причому по Ровенькам вибірково. Напевно за ступенем гріховності визначають кому дати, кому не дати. Вода природно відсутня. Зв'язок нестійкий, періодично пропадає, а ось мобільний інтернет слабенько, але працює.

Всі обіцянки, що для наших абітурієнтів у Ростовському Економічному університеті і тим паче в ПФУ буде діяти програма Співвітчизники, а також пільги для навчання на бюджеті залишилися всього лише обіцянками. Все на загальних підставах, ніяких привілеїв. Минулорічний варіант прийому завершений.

Кажу відповідально, бо сьогодні особисто був в трьох приймальних комісіях трьох Ростовських вузів".

Світла, води, зв'язку немає. Обіцянки російських можновладців так і залишилися обіцянками. "Проблеми індіанців шерифа не хвилюють". Класика жанру.

Втім, проблеми окупованого м. Ровеньки і його жителів не хвилюють і Ровеньківського протоієрея.

В серпні 2015 року Авдюгін подорожує окупованим Кримом, як він пише в своєму блозі на ЖЖ, "за маршрутом: Сімеїз – Алупка – Місхор – Ай-Петрі – Форос – Балаклава – Сімеїз".

До Ростова-на-Дону з Сімферополя Авдюгін летів літаком "Донавіа" і брав з собою родину – дружину, дочку та онуку. Квитки економ-класу у цього перевізника коштують від 6 до 9 тисяч рублів, а бізнес-класу – 22-27 тисяч.

Якщо порахувати, то на політ, в один бік, він витратив не менше 25 тисяч рублів. Це не враховуючи проживання, харчування та вояжів по окупованому Криму, ціни в якому серйозно зросли у порівнянні з минулими роками.

Непогано живе протоієрей у Ровеньках, де його паства потерпала від нестачі продовольства та ліків, та і зараз, судячи з його дописів, ситуація не змінилася на кращу.

Нагадаю, в 2013 році я звернувся із заявою в Генпрокуратуру України з вимогою притягнути настоятеля храму-каплиці святих богоотців Іоакима і Анни, редактора єпархіальної газети "Православ'я Луганщини" Олександра Авдюгіна до кримінальної відповідальності за розпалювання міжконфесійної ворожнечі.

Приводом для цього стала заява Авдюгіна, яку він зробив напередодні візиту Патріарха Філарета в Луганськ. Тоді, в інтерв'ю сайту "Полеміка" Авдюгін закликав керівництво Луганської області відмовитися від запланованих зустрічей з Патріархом Філаретом, бо на його думку це могло образити почуття вірних УПЦ (МП).

Московські попи не стали тоді чекати на офіційну реакцію правоохоронних органів і вирішили, що краще позбутися одіозного служителя культу, усунувши його з посади прес-секретаря Луганської єпархії УПЦ (МП), ніж коментувати його дурнуваті заяви.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua