Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   ГІ Права Справа   П.Порошенко   Муженко   Коваль   Луганськ   контроль над кордоном   припенення вогню   ОБСЄ   Житель

Два роки по тому, або Як у червні 2014-го Україна "майже" виграла війну за Донбас


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

20 червня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" спростовуючи інформацію Муженка про завершення операції зі встановлення на кордоні режиму оборони інформує, що зранку в Луганськ зайшло чотири танки та шість БТР.

Два роки по тому, або Як у червні 2014-го Україна ''майже'' виграла війну за Донбас
20 червня 2014 року Президент Петро Порошенко під час спілкування з жителями Святогорська Донецької області повідомив, що сили антитерористичної операції з 20 червня і до 27 червня 2014 року припиняють бойові дії.

Глава держави віддав наказ про припинення вогню на тиждень всіма підрозділами Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби. За його словами, це робилося для того, щоб терористи могли скласти зброю, а ті, хто цього не зроблять, будуть знищені.

"Українська армія припиняє вогонь! Але це не означає, що ми не дамо відсіч у випадку агресії щодо наших військових, ми робитимемо все для захисту території нашої держави", – заявив він.

У центрі Антитерористичної операції Порошенко приймає рапорт генерала Муженка про те, що о 18:30 завершилась операція з встановлення на кордоні режиму оборони.

В цей же день, під час виступу у Раді виконувач обов'язків міністра оборони України Михайло Коваль запевняє депутатів, що українські військові повністю перекрили можливість для надходження техніки з боку Росії.

"Щодо танків – нами виявлено три танки, два із них нами було пошкоджено минулого тижня в районі Савур-Могили: один повністю зруйновано, один нашим противникам вдалося евакуювати. Це танки Т-64 із російської армії, без номерів", – повідомляє глава Міноборони.

20 червня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" спростовуючи інформацію Муженка про завершення операції зі встановлення на кордоні режиму оборони інформує, що зранку в Луганськ зайшло чотири танки та шість БТР.

https://www.youtube.com/attribution_link...

"О 13.10, через Краснодон, в бік Луганська, пройшла колона бронетехніки.,а саме:три танки, сім БТР та п'ять "Камаз". Близько 16 години колона бронетехніки, яка налічувала 14 одиниць, через Алчевськ пройшла в напрямку Донецька. В самому Луганську два танки зайняли вогневі позиції поблизу мосту в районі парку Першого Травня", - йшлося у повідомленні ГІ "Права Справа".

Через два роки, 20 червня 2016 року, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні підтвердить інформацію аналітичного відділу ГІ "Права Справа" від 09.07.2015 року про наявність у бойовиків російських автоматизованих станцій радіоперешкод "Житель", повідомивши про їх місце розташування в районі тимчасово окупованого Донецька.

http://ua.112.ua/.../rosiia-testuie-na-donbasi-rez-meshkanets...

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua