Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У "ЛНР" оголошено місячник боротьби з проукраїнським підпіллям


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Інформаційна активність "силових міністерств" самопроголошеної "республіки" відбувається на тлі оприлюднення аналітичним відділом ГІ "Права Справа" інформації про батальйонно-тактичні навчання, місця постійної дислокації і переміщення важкої техніки бойовиків по території тимчасово окупованих районів Луганської області.

У ''ЛНР'' оголошено місячник боротьби з проукраїнським підпіллям
У силових міністерствах самопроголошеної "ЛНР" оголошено черговий місячник боротьби з проукраїнським підпіллям, який скоріше має характер інформаційної активності, ніж відповідає реальному стану речей.

"Міністерство державної безпеки" так званої "ЛНР" інформує про затримання військовослужбовця "Народної міліції", який мав по роду служби доступ до відомостей, що становлять державну таємницю, але допустив розголошення секретної інформації.

"Відносно вказаної особи порушено кримінальну справу за фактом розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.425 ("Розголошення відомостей військового характеру, що становить державну таємницю") КК ЛНР", – йдеться в поширеній заяві "МГБ ЛНР".

Разом з тим, "МГБ ЛНР" звертається до особового складу "Народної міліції" самопроголошеної "республіки" із закликом не допускати розголошення третім особам інформації військового характеру, що стала відомою військовослужбовцям при виконанні своїх обов'язків.

"МВС ЛНР" теж вирішило не залишатися осторонь загальних тенденцій у силових структурах "ЛНР" і внесла свій посильний вклад у "боротьбу з українськими диверсійними группами".

На початку червня інформаційні сайти бойовиків повідомили про "успішну" операцію "МВС ЛНР", в ході якої, в районі проведення батальйонно-тактичних навчань, в Перевевальську, було знайдено черговий схрон зі зброєю, який, за задумом спецслужб "ЛНР", належав українській диверсійній групі. "Операцією" з ліквідації схрону зі зброєю особисто керував самозваний "міністр" внутрішніх справ "ЛНР" І.Корнет.

Примітно, що інформаційна активність "силових міністерств" самопроголошеної "республіки" відбувається на тлі оприлюднення аналітичним відділом ГІ "Права Справа" інформації про батальйонно-тактичні навчання, місця постійної дислокації і переміщення важкої техніки бойовиків по території тимчасово окупованих районів Луганської області.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua