Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Підстав для занепокоєння немає: "Народна міліція" ЛНР визнала, що проводить військові навчання


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Примітно, що керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" факт проведення батальйонно-тактичних навчань і передислокацію своїх підрозділів до лінії зіткнення,що є грубим порушенням мінських угод, пояснює начебто неодноразовими порушеннями умов перемир'я з боку ЗСУ.

Підстав для занепокоєння немає: ''Народна міліція'' ЛНР визнала, що проводить військові навчання
Керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" змушене було підтвердити інформацію аналітичного відділу ГІ "Права Справа" про передислокацію важкої бронетехніки та живої сили і проведення планових батальйонно-тактичних навчань підрозділів 2-го армійського корпусу бойовиків.

Офіційний представник "Народної міліції" майор Андрій Марочко на брифінгу в Луганську заявив, що інтенсивне пересування військової техніки бойовиків по території тимчасово окупованих районів Луганської області пов'язано з плановими батальйонно-тактичними навчаннями так званої "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР". Він заспокоїв жителів окупованих районів Луганщини, зазначивши, що на його думку підстав для занепокоєння і хвилювань немає.

"У підрозділах "Народної міліції" наразі проходять планові заходи з бойової підготовки. Наші військовослужбовці відпрацьовують навчальні питання щодо приведення у вищі ступені бойової готовності", – повідомив майор Марочко.

Нагадаю,на початку червня аналітичний відділ ГІ " Права Справа" повідомив,що на території тимчасово окупованого Перевальського району і підконтрольного так званій "ЛНР" Алчевську проходять батальйонно-тактичні навчання бойовиків. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" навчання будуть тривати до 12 червня.

Крім того,було повідомлено про ротацію підрозділів " Народної міліції" та передислокацію важкої бронетехніки в районі Станиці Луганської, Перевальського району та в районі селища міського типу Калинове Попаснянського району Луганської області.

Згідно мінських домовленостей підписаних учасниками Контактної групи по врегулюванню ситуації передбачається припинення вогню і відведення важких озброєнь від лінії зіткнення.

Примітно, що керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" факт проведення батальйонно-тактичних навчань і передислокацію своїх підрозділів до лінії зіткнення,що є грубим порушенням мінських угод, пояснює начебто неодноразовими порушеннями умов перемир'я з боку ЗСУ.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua