Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Бойовики ЛНР стягують сили до м.Попасна: женуть бронетехніку, "Гради" і САУ


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в районі Калинове, на південному напрямку, замасковані 2 РСЗВ "Град", 2 САУ та 3 зенітні установки.

Бойовики ЛНР стягують сили до м.Попасна: женуть бронетехніку, ''Гради'' і САУ
В районі селища міського типу Калинове Попаснянського району Луганської області проведено ротацію особового складу і передислокацію важкої бронетехніки бойовиків так званої "ЛНР".

Селище міського типу Калинове розташоване за 4 км від станції Теплогірськ (м Ірміно) та за 10 км від станції Стаханов (м Алмазна). Сусідні населені пункти: місто Первомайськ на півночі. На захід від селища проходить так звана лінія розмежування.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в районі Калинове, на південному напрямку, замасковані 2 РСЗВ "Град", 2 САУ та 3 зенітні установки.

Крім того, в район смт. Калинове прибули 3 "Камаз" з паливно-мастильними матеріалами, 2 зенітні установки, 2 бтр та один "Урал" з живою силою.

За повідомленням ГУР Міноборони України 27 травня 2016 року у напрямку Первомайська переміщено 10 вантажних автомобілів з особовим складом "6-ого окремого мотострілецького полку" з місцем дислокації у Стаханові.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua