Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Фейк про вибух у Краснодоні, або Хто знищує докази розкрадання і контрабанди пального в ДНР і ЛНР


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Здавалося,можна тільки радіти тому факту,що на окупованих теренах Луганщини діють загони народних месників, які не дають спокою ні окупантам, ні їх місцевим посіпакам. Але радість ця виявляється передчасною,коли починаєш розуміти цілісну картину того,що відбувається на території самопроголошеної ЛНР.

Фейк про вибух у Краснодоні, або Хто знищує докази розкрадання і контрабанди пального в ДНР і ЛНР
04 квітня 2016 року на залізничній станції "Краснодон",яка знаходиться на тимчасово окупованій території Луганської області вибухнула цистерна з паливно-мастильними матеріалами. Під час пожежі одна з цистерн перекинулася, стався розлив палива і вогонь перекинувся на вагони з вугіллям,що знаходилися поруч.

А вже 05 квітня 2016 року українські ЗМІ повідомили про те, що вибух цистерн з паливом в окупованому Краснодоні – це робота українських партизан. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив координатор групи "Стоп Терор" Семен Кабакаєв.

До речі, по кількості "партизанських" з"єднаннь,які засвітилися в інформаційному просторі Луганщина може дати фору Галичині з її партизанкою часів других визвольних змагань.

Здавалося,можна тільки радіти тому факту,що на окупованих теренах Луганщини діють загони народних месників, які не дають спокою ні окупантам, ні їх місцевим посіпакам. Але, радість ця виявляється передчасною,коли починаєш розуміти цілісну картину того,що відбувається на території самопроголошеної ЛНР.

За повідомленням Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України, в березні 2016 року органами військової прокуратури і ФСБ РФ була викрита схема розкрадання значного обсягу палива з ешелонів,що регулярно прибувають з Росії в Іловайськ (самопроголошена ДНР), а також встановлена безпосередня причетність до цього злочину колишнього секретаря "Ради безпеки ДНР" Ходаковського. Вкрадене російське паливо бойовики реалізовували через мережу незаконно привласнених АЗС відомих українських мереж "Паралель" і "ОККО".

Аналогічні процеси відбуваються і на території самопроголошеної ЛНР.

28 березня 2016 року на апаратній нараді "Ради міністрів" самопроголошеної ЛНР Ігор Плотницкий дає доручення керівникам силових структур і "державному митному комітету" припинити постачання контрабандного палива в "республіку".

Про обсяги контрабанди ПММ на територію "республіки" свідчить той факт, що за березень в "ЛНР" було офіційно завезено тільки 3,7 тис. тонн палива при потребі в 9,6 тисяч тонн. При цьому,за словами присутнього на нараді заступника міністра палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР Сергія Романова, дефіциту палива в "республіці" немає.

Контроль над виконанням даного доручення було покладено не на МГБ ЛНР та її очільника Л.Пасічника, а на голову "Ради міністрів ЛНР" Сергія Козлова, людину наближену до Плотницького.

Про факти контрабанди і розкрадання ПММ Плотницький звітує в Москву намагаючись таким чином заручитися підтримкою з боку російських кураторів. Основний союзник Плотницького у протистоянні з місцевими спеціальними службами,які безпосередньо підпорядковані ФСБ РФ – "сірий" кардинал Путіна В.Сурков.

04 квітня 2016 року "РИА Новости" повідомляють про те, що помічник президента Росії Владислав Сурков вважає, що ватажки так званих "ЛНР" і "ДНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницкий пропрацюють на своїх посадах до закінчення терміну повноважень в 2018 році.

Лідером самопроголошеної ЛНР Плотницьким позиція Суркова сприймається, як підтримка Кремлем його дій у внутрішньому протистоянні з МГБ ЛНР.

Кремлівські куратори самопроголошених республік вирішили не обмежуватися лише політичними заявами Суркова щодо підтримки Захарченка і Плотницького, а перейти до більш радикальних дій. Тим більше, що йдеться не лише про контроль за потоками контрабандного палива, але й про масові випадки крадіжок безпосередньо російських ПММ для потреб "армій" самопроголошених республік. В окупованих Луганську і Донецьку починають працювати комісії з представників спецслужб РФ, які мають на місці розібратися з цими фактами.

Втім, незважаючи на схожість ситуацій з ПММ на територіях самопроголошених республік, між Луганськом і Донецьком все ж таки є свої відмінності. Якщо на території самопроголошеної ДНР у крадіжках і контрабанді ПММ задіяні і Захарченко, і Ходаковський, то в ЛНР автором корупційного скандалу і ініціатором перевірок з боку росіян виступає Плотницький, підставляючи під удар "міністра" МГБ Пасічника.

На цьому відмінності не закінчуються.

За повідомленнями ГУР МО України Олександр Захарченко відмовився визнати свою провину і переклав всю відповідальність за крадіжки російських ПММ на Олександра Ходаковського. Останній, щоб уникнути фізичної ліквідації російськими спецслужбами змушений був заявити про намір оприлюднити "резонансні матеріали щодо причетності глави" ДНР "до тяжких кримінальних злочинів.

- Моє терпіння підійшло до кінця! Прекрасне починання зіпсовано цинічними мерзотниками, які дорвалися до влади. Більше ніякої гри в інтриги і розбори. І якщо мене не вбили раніше, то тепер мені боятися нічого. Всі подробиці дізнаєтесь самі, – йдеться у заяві Ходаковського.

Його луганський колега Л.Пасічник вирішив піти не шляхом оприлюднення компромату на Плотницького, бо, як свідчить практика подібні дії не виправдали себе, а перейти до прямого протистояння з лідером самопроголошеної ЛНР. Перед початком відкритої фази протистояння з Плотницьким Пасічник приймає рішення про знищення доказів розкрадання і контрабанди ПММ переклавши відповідальність за підрив залізничної колії і рухомого складу на диверсійну групу ЗСУ чи проукраїнське підпілля.

Далі буде...


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua