Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   ГІ Права Справа   Русаков   ЛНР   розкрадання будівельних матеріалів   МГБ ЛНР

Резонансна справа: за що в ЛНР затриманий "міністр будівництва і ЖКГ"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Правоохоронні органи самопроголошеної "ЛНР" намагаються не афішувати подробиці про хід розслідування цієї резонансної справи щоби приховати від російських кураторів справжні обсяги розкрадання "міністерством" будівельних матеріалів, які постачалися в "республіку" в рамках гуманітарних програм з території РФ.

Резонансна справа: за що в ЛНР затриманий ''міністр будівництва і ЖКГ''
10 лютого 2016 року співробітниками МГБ ЛНР в рамках порушеної кримінальної справи був затриманий "міністр" будівництва і житлово-комунального господарства так званої ЛНР Олексій Русаков. Русаков підозрюється у нецільовому витрачанні "бюджетних" коштів виділених для фінансування "Програми відновлення 100 будинків".

Аналітичному відділу ГІ "Права Справа" з джерел наближених до силових структур самопроголошеної ЛНР стали відомі подробиці цієї кримінальної справи.

Під час проведення слідчих дій в рамках порушеної кримінальної справи "слідчими" встановлені нові факти щодо зловживання Русаковим службовим становищем і нецільового використання "бюджетних" коштів.

Зокрема, йдеться про нецільове витрачання "бюджетних" коштів виділених на ремонт шкільної їдальні в селищі міського типу Щотово Луганської області.

Русакову інкримінують і нецільове використання бюджетних коштів виділених на ремонт шкільної їдальні в тимчасово окупованому м. Свердловськ Луганської області. На 14.01.2016 року в м. Свердловськ було заплановано відкриття відремонтованої шкільної їдальні,але об'єм запланованих будівельних робіт не був виконаний. Виділені "бюджетні" кошти були витрачені не за призначенням.

З 1200 пошкоджених у наслідок бойових дій приватних будинків на ремонт яких "міністерству будівництва і житлово-комунального господарства" самопроголошеної ЛНР було виділено "бюджетне" фінансування, відремонтовано лише 347.

В м. Луганськ на кварталі 50 років утворення СРСР внаслідок двох прямих попадань отримав значні пошкодження будинок 22-а. Русаков прозвітував про виконання робіт і підписані акти щодо проведених робіт. Як з'ясувалося, підписані акти про проведення ремонтних робіт не відповідають дійсності.

Правоохоронні органи самопроголошеної ЛНР намагаються не афішувати подробиці про хід розслідування цієї резонансної справи щоби приховати від російських кураторів справжні обсяги розкрадання "міністерством" будівельних матеріалів, які постачалися в "республіку" в рамках гуманітарних програм з території РФ.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua