Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Бойовики "ЛНР" залякують населення наступом ЗСУ на Великдень


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Серед самих бойовиків активно поширюють чутки про те, що українська армія планує наступальну операцію на Великдень. У тимчасово окупованому Стаханові, через страх прориву та наступальні дії з боку ЗСУ, бойовики накопичують живу силу та техніку.

Бойовики ''ЛНР'' залякують населення наступом ЗСУ на Великдень
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" у тимчасово окупованих Стаханові та Алчевську терористи активно перевіряють бомбосховища та проводять інструкцію населення з цивільного захисту.

Серед самих бойовиків активно поширюють чутки про те, що українська армія планує наступальну операцію на Великдень. У тимчасово окупованому Стаханові, через страх прориву та наступальні дії з боку ЗСУ, бойовики накопичують живу силу та техніку. Окрім того,як повідомлялося раніше,терористи в цих районах проводять військові навчання під керівництвом російських кураторів.

Разом з тим, пожвавився процес мобілізації в окупованих районах Луганської області. Бойовики обіцяють золоті гори та шукають серед цивільних санінструкторів, водіїв та артилеристів.

Контракт укладається на термін від одного року. Набір бойовиків відбувається за адресою: м.Алчевськ, вул. Горького, 35. Однак бажаючих не багато, а в терористів відчувається нестача кадрів.

Водночас, в Луганську зафіксовано прибуття "солідарних росіян", які базуються в гуртожитках ВАУШ та санаторії "Незабудка". В Алчевську російські найманці базуються в приміщенні колишнього профілакторію та будівлі колишньої податкової.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua