Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   ЛНР   ДНР   русская весна   зачистки   Генпрокуратора   Лакомов   Бабай

У ДНР бойовики зачистили одного з своїх ідеологів


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Примітно,що адресні зачистки активістів і польових командирів першої хвилі "русской весны" відбуваються одночасно на територіях обох "республік".

У ДНР бойовики зачистили одного з своїх ідеологів
Сьогодні, в тимчасово окупованому Донецьку відбулися похорони загиблого напередодні "глави інформаційного відділу комітету соціальних комунікацій" так званої ДНР Максима Лакомова.

Лакомов стояв біля витоків "міністерства інформації ДНР" і був одним з авторів"декларації про незалежність" самопроголошеної республіки.

В окупованому бойовиками Донецьку в ніч на 17 березня в кімнату гуртожитку колишнього ДонНТУ, в якій перебував Лакомов,невідомі кинули гранату.

Офіційні особи самопроголошеної ДНР характеризують загиблого як "відмінного журналіста, відповідального працівника, принципового борця з київською хунтою і переконаного антифашиста".

Примітно,що адресні зачистки активістів і польових командирів першої хвилі "русской весны" відбуваються одночасно на територіях обох "республік".

В тимчасово окупованому м. Стаханов Луганської області бойовики т.зв. ЛНР заарештували банду місцевого польового командира Володимира Тимофєєва на псевдо "Бабай".

У "Генеральній прокуратурі" ЛНР повідомляють про те, що "Бабай" і його поплічники займалися на території Стаханова і в його окрузі зґвалтуваннями та вбивствами. Зараз повідомляють про 20 зареєстрованих фактів.

Д.Снєгирьов










© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua