Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Золотим" аеропортом у зоні АТО займеться СБУ


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Виділення в умовах війни 2 млрд. гривень бюджетних коштів на роботи по відновленню Сєвєродонецького аеропорту,який знаходиться в сорока кілометрах від лінії зіткнення- це злочин.

''Золотим'' аеропортом у зоні АТО займеться СБУ
Служба безпеки України

01034, Україна, м. Київ, вул.Володимирська,33

Копія:Генеральна прокуратура України

м.Київ, вул. Різницька 13/15

Снєгирьова Дмитра Васильовича

15 січня 2016 року на прес-конференції в Сєвєродонецьку генеральний директор КП "Міжнародний аеропорт "Сєвєродонецьк" Юрій Фалалєєв.заявив про те,що реконструкція аеропорту у Сєвєродонецьку обійдеться у 2 мільярди гривень, а запрацювати він може через три роки.

За словами Юрія Фалалєєва аеропорт прийшов у жалюгідний стан. "Він не працездатний і швидко відновити і щось запустити не вийде... Жодної одиниці техніки, жодного об'єкту управління повітряним рухом і всього іншого. Тому аеропорту потрібна масштабна реконструкція" – заявив він.

Для проведення реконструкції доведеться провести геологічні та геодезичні розрахунки. Вже подані заявки на розробку передпроектної документації і досліджень. Ці роботи обійдуться в суму близько 5 мільйонів гривень. Ці гроші підуть на дослідження несучої здатності грунтів наземних і штучних покриттів, які необхідні для того, щоб поставити технічне завдання щодо проектування.

Директор КП "Міжнародний аеропорт "Сєвєродонецьк" Юрія Фалалєєв вважає,що "стара смуга повинна збільшуватися..., або будуватиметься нова. Це дозволить аеропорту приймати абсолютно іншого класу повітряні судна, ніж ті, для яких він був раніше призначений. Рішення буде прийнято після складання проекту."

http://dn.depo.ua/.../u-severodonetsku-zadumalisya-nad-vidnov...

Рішення про будівництво саме нової полоси, а не збільшення старої було прийнятно ще в 1989-1991 роках. З цією метою була вирубана лісопросіка від Вороновського кладовища в напрямку с. Борівське.

Сам проект, на підставі даних проектних пропозицій "Київаеропроект" обійдеться державі в 100 мільйонів гривень. Потім два роки сама реконструкція, яка разом з усім узятим буде коштувати до 2 мільярдів гривень.

28 січня керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Г. Тука підтвердив інформацію директора КП "Міжнародний аеропорт "Сєвєродонецьк" Юрія Фалалєєва про початок робіт щодо розробки передпроектної документації і досліджень.

- Зараз проектувальники працюють по Сєвєродонецькому аеропорту! – повідомив Г.Тука

http://www.06452.com.ua/article/1103933

18 лютого 2016 року в ефірі телеканалу "Майдан ТВ" голова військово-цивільної адміністрації с. Новотошківка Луганської області С.Шакун відповідаючи на запитання ведучого В.Щербачова щодо наявності злітно-посадкової смуги і стану Сєвєродонецького летовища фактично спростував слова директора КП "Міжнародний аеропорт "Сєвєродонецьк" Юрія Фалалєєва про те,що "нічого живого в аеропорту немає" і можливої вартості передпроектної документації і досліджень.

- Все там є. Тільки треба раціонально підійти. Не то що наші сєверодонецькі або харківські ділки рахують, а щоб це була комісія, нехай навіть європейська, - заявив голова Новотошківської ВЦА С.Шакун.

https://youtu.be/Htjpnw_WvXc

Наступного дня після катастрофи малайзійського Boeing-777, що виконував політ в дозволеному повітряному просторі над Донецькою областю, був випущений НОТАМ, що повністю забороняє використання повітряного простору над Донецькою і Луганською областями.

Показово, що незважаючи на відповідне рішення про заборону польотів, РНБО не зупиняє роботи щодо розробки передпроектної документації і досліджень по Сєвєродонецькому летовищу. На думку директора летовища Фалалєєва, РНБО дасть дозвіл на польоти і відновлення аеропорту. "Проектування вони не зупинять. Щодо польотів – то час, що потрібно для реконструкції, я вважаю, за цей час війна закінчиться. Вона ж не може тривати вічно", – вважає директор аеропорту.

Сучасний аеропорт у Сєвєродонецьку було відкрито 16 квітня 1968 році. Він розташовується за 7 кілометрів на південь від міста, між селищами Сиротине і Борівське. Аеропорту наданий 3 клас (з 2009 року). Пропускна спроможність аеровокзалу становить 150 осіб на годину.

У 1993 р. Северодонецький аеропорт припинив роботу через збитковість і економічну недоцільність роботи. Для нормального функціонування аеропорту необхідно щоби його пропускна спроможність була на рівні 1 млн пасажирів. Максимальний пасажиропотік Сєвєродонецького аеропорту був зафіксований у 70-ті роки минулого століття.Тоді пасажиропотік був зафіксований на рівні приблизно 100 тисяч пасажирів.

На сьогоднішній день в Україні офіційно зареєстровано півтора мільйона вимушених переселенців і адресна допомога для них, яка закладена в держбюджеті на 2016 рік становить близько 2,8 млрд. грн. Робота аеропорту, на реконструкцію якого планують виділити 2 млрд. гривень з бюджету, забезпечить роботою понад 500 осіб, але це всього лише 0,03% від кількості переселенців.

Виділення в умовах війни 2 млрд. гривень бюджетних коштів на роботи по відновленню Сєвєродонецького аеропорту,який знаходиться в сорока кілометрах від лінії зіткнення- це злочин.

Звертаюся до Вас з вимогою порушити кримінальне провадження за фактами нецільового використання бюджетних коштів посадовими особами Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та заблокувати питання щодо виділення 5 млн. гривень на розробку передпроектної документації і досліджень та проектних пропозицій у розмірі 100 млн. гривень.

Співголова ГІ "Права Справа" Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua