Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   ГІ Права Справа   польові роботи   посівна   ЛНР   Азот   селітра   Сороковенко

"ЛНР" готова до посівної завдяки постачанню насіння з України


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Як повідомлялося раніше,за даними співробітників моніторингової місії ОБСЄ, через лінію розмежування в обидві сторони продовжують курсувати товарні потяги.

''ЛНР'' готова до посівної завдяки постачанню насіння з України
На засіданні "уряду" самопроголошеної ЛНР "міністр сільського господарства" Руслан Сороковенко прозвітував про готовність підпорядкованого йому "міністерства" до проведення весняно-польових робіт.

Під час свого виступу Сороковенко повідомив про те,що "республіка" на 91% забезпечена насіннєвим матеріалом,який постачається в ЛНР з території України та РФ.

За словами "міністра сільського господарства" Сороковенко його "міністерство" повністю задовольнило свої потреби в мінеральних добривах. Наразі, на складах знаходиться більше 3000 тонн селітри.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" запустило виробництво аміачної селітри. Запуск відбувся 15 лютого 2016 року. Селітра випускається з привізного аміаку від Черкаського "Азоту" і АТ "Міндобрива", Росош. Норма вироблення краще, ніж взимку минулого року.

Як повідомлялося раніше,за даними співробітників моніторингової місії ОБСЄ, через лінію розмежування в обидві сторони продовжують курсувати товарні потяги.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua