Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Питання амністії бойовиків "ДНР" та "ЛНР" взагалі не варто піднімати


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Україна повинна зайняти жорстку позицію,бо йдеться про збереження територіальної цілісності країни. Мати подразник у вигляді амністованих бойовиків, які зі зброєю в руках продемонстрували свою позицію щодо територіального та політичного устрою України, – це нерозумно.

Питання амністії бойовиків ''ДНР'' та ''ЛНР'' взагалі не варто піднімати
Якщо ми погоджуємося з умовами Росії і самопроголошених республік щодо амністії, тоді ми повинні чітко розуміти, що під амністією варто розуміти звільнення від кримінальної відповідальності людей, які взяли в руки зброю, а саме:військово-політичних еліт самопроголошених республік. Фактично- це перший крок до їх входження в подальше політичне життя України.

Якщо говорити про амністію,то можливість її проведення потрібно розглядати за хорватським сценарієм. Під амністію не підпадають військові злочини,а також "звичайні" кримінальні злочини. Вчинення "звичайного" кримінального злочину, нехай і під час війни не підпадають під амністію.

Україна повинна зайняти жорстку позицію,бо йдеться про збереження територіальної цілісності країни. Мати подразник у вигляді амністованих бойовиків, які зі зброєю в руках продемонстрували свою позицію щодо територіального та політичного устрою України, – це нерозумно. Питання амністії взагалі не можна піднімати.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua