Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У тимчасово окупованому Луганську гострий дефіцит ліків.


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Враховуючи ці фактори "уряд" ЛНР прийняв рішення дозволити ввезення на територію самопроголошеної республіки лікарських засобів вироблених в Україні, але тільки через територію РФ. Це рішення фактично скасовує попередню постанову "уряду", згідно з якою ввезення на територію т.зв."ЛНР" лікарських засобів і виробів медичного призначення з території У

У тимчасово окупованому Луганську гострий дефіцит ліків.
"Дефіциту продовольчих товарів в Луганську немає, а ось по медикаментах є великі проблеми", – заявив самопроголошений "мер" Луганська Пілавов.

Проблеми з асортиментом ліків в Луганську були і раніше, проте зараз вони ще більше посилилися. Для вирішення цієї проблеми "урядом" ЛНР прийнято рішення про зняття обмеження на ввезення лікарських засобів з території РФ.

Примітно,що вивіз партій медикаментів з території Російської Федерації вимагає маси дозвільних документів, які на даний момент дуже складно отримати. Обсяги ліків,які завозяться з території РФ, як гуманітарна допомога не задовольняють потреби луганчан.До того ж, фармацевтична номенклатура, до якої звикли жителі Луганська, відрізняється від російської.

Враховуючи ці фактори "уряд" ЛНР прийняв рішення дозволити ввезення на територію самопроголошеної республіки лікарських засобів вироблених в Україні, але тільки через територію РФ. Це рішення фактично скасовує попередню постанову "уряду", згідно з якою ввезення на територію т.зв."ЛНР" лікарських засобів і виробів медичного призначення з території України було заборонено.

Якщо раніше,за часів України, з міського бюджету виділялися кошти на ліки певним категоріям населення, то зараз ці кошти не виділяються.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua