Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У "ЛНР" проходять батальйонно-тактичні навчання бойовиків.


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Примітно, що місце і час проведення навчань співпали з намірами керівництва самопроголошеної республіки та їх російських кураторів провести силову акцію щодо розформування бригади "Привид" імені Олексія Мозгового.

У ''ЛНР'' проходять батальйонно-тактичні навчання бойовиків.
За даними аналітичного відділу ГІ " Права Справа", керівництво ЛНР вирішило провести батальйонні навчання на окупованій території Луганської області. Навчання проводяться поблизу м. Алчевськ.

Батальйонно-тактичні навчання проводить так звана "2 окрема мотострілецька бригада 2 армійського корпусу ЛНР".

Навчання бойовиків відбуваються в районі 48°25′30″N (48.424966) довгота 38°53′43″E (38.895259)

Проведення батальйонно-тактичних навчань бойовиків із застосуванням артилерії та танків проходять на полігоні: 48°25′22″N (48.422702) довгота 38°53′60″E (38.89998).

На базі профілакторію АТ "Алчевський металургійний комбінат" (48.456260, 38.905752) розквартирувалися російські куратори,які відповідають,як за проведення самих навчань,так і здійснюють загальне керівництво військовими підрозділами,які приймають участь у цих навчаннях.

Техніка бойовиків, яка задіяна у проведенні цих навчань згіднo Мінських дoмoвленoстей пoвина бути відведена від лінії зіткнення.

Т.в.о. начальника штабу Корпусу Народної міліції ЛНР полковник Ігор Ященко заявив про те, що на полігонах Народної міліції ЛНР будуть регулярно проводяться заняття з бойової підготовки. Особлива увага під час проведення цих навчань,зі слів Ященко, буде приділятися "новобранцям і юним воїнам, що побажали пов'язати свою подальшу долю із захистом Республіки"

Примітно, що місце і час проведення навчань співпали з намірами керівництва самопроголошеної республіки та їх російських кураторів провести силову акцію щодо розформування бригади "Привид" імені Олексія Мозгового.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua