Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Подарунок під ялинку" від бойовиків ЛНР: "Луганськтепловозу" загрожують масові скорочення


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

З моменту свого заснування завод працював безперервно, до сьогоднішнього дня. Завод зупинив свою роботу лише в 1942 році, коли Луганськ окупували війська 3-го Рейху.

''Подарунок під ялинку'' від бойовиків ЛНР: ''Луганськтепловозу'' загрожують масові скорочення
На "Луганськтепловоз", одному з найбільших підприємств окупованого Луганська, очікуються масові скорочення.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" на найбільшому підприємстві т.зв. ЛНР – "Луганськтепловоз" очікуються масові скорочення персоналу.

"Луганськтепловоз",який входить в російський "Трансмашхолдинг", зупиняє роботу через відсутність замовлень на 2016 рік. Станом на 01 січня 2016 року на підприємстві працювало дві тисячі вісімсот робітників. У зв'язку з відсутністю замовлень керівництво заводу планує провести масові скорочення штату і залишити на підприємстві лише триста п'ятдесят робітників з числа обслуговуючого персоналу.

Примітно, що "Луганськтепловоз" у лютому 2015 року через проблеми з поставками двигунів та комплектуючих змушений був припиняти роботу основних цехів і скорочувати штати працівників. У жовтні 2015 року керівництво ПАТ "Луганськтепловоз" заявило про другу хвилю скорочення.

Тоді,протягом місяця скоротили третину працівників заводу. З січня 2016 року планується звільнити практично всіх працюючих на підприємстві.

"Луганськтепловоз", до революції 1917 року завод Гартмана – одне з найстаріших містоутворюючих підприємств Луганська. Історію свою він веде з 1896 року.

З моменту свого заснування завод працював безперервно, до сьогоднішнього дня. Завод зупинив свою роботу лише в 1942 році, коли Луганськ окупували війська 3-го Рейху.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua