Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як виглядає "турбізнес" бойовиків на окупованому Донбасі


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Втім, що стосується "ЛНР", то про який туризм може йти мова – не зрозуміло. Ліси і поля нафаршировані мінами, які бойовики ставили хаотично і без жодного плану, а тому виїзд "на природу" не те що для приїжджих, а й для жителів регіону буде неможливий в найближчі кілька років.

Як виглядає ''турбізнес'' бойовиків на окупованому Донбасі
Сім'єю, молоддю, спортом і туризмом в "ЛНР" займаються чотири особи.

У штаті "міністерства у справах сім'ї, молоді, спорту та туризму ЛНР" числиться всього чотири людини – власне в.о "міністра" Станіслав Винокуров і три "заступники".

Втім, що стосується "ЛНР", то про який туризм може йти мова – не зрозуміло. Ліси і поля нафаршировані мінами, які бойовики ставили хаотично і без жодного плану, а тому виїзд "на природу" не те що для приїжджих, а й для жителів регіону буде неможливий в найближчі кілька років. Багато визначних пам'яток зруйновані або знаходяться в неналежному стані. Уявити собі, що хтось з іншої країни чи регіону України захоче поїхати в Луганськ, звичайно, можливо, але така поїздка відбудеться, швидше за все, не з цікавості, а за суворої необхідності – до родичів або ж провідати рідні залишені стіни.

Відзначу, що Винокуров хотів збільшити штат чиновників до п'ятнадцяти чоловік, проте глава "ЛНР" Ігор Плотницкий категорично заперечив заявивши при цьому, що існуючої кількості працівників достатньо для задоволення поточних запитів.

На сайті "міністерства" відсутня сторінка про структуру апарату, вказані окремо тільки в.о. "міністра" і його заступник.

Примітно, що практично весь турбізнес окупованого регіону працює без ліцензій, що викликає серйозне невдоволення Плотницького, який вважає,що таким чином бюджет "молодої республіки", який глава самопроголошеної республіки вважає своїм гаманцем, не отримує великих грошових надходжень.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua