Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   ГІПрава Справа   АТО   ЛНР   Новоолександрівка   мінні поля   бойовики

"Захисники" Донбасу прирікають місцеве населення на другу поспіль жахливу зиму без тепла і світла


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Попри всі гучні заяви терористів про "звірства ЗСУ" і "криваву хунту, яка хоче винищити народ Донбасу", в реальності маємо зовсім іншу ситуацію – "захисники" Донбасу прирікають місцеве населення на другу поспіль жахливу зиму без тепла і електрики.

''Захисники'' Донбасу прирікають місцеве населення на другу поспіль жахливу зиму без тепла і світла
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" с.Новоолександрівка Попаснянського району,яке знаходиться на тимчасово окупованій території Луганщини, вже рік живе без тепла. Про світло в домівках і говорити не приходиться – село розташоване майже на лінії розмежування, пошкоджені мережі знаходяться на замінованій території.

Зі слів координатора "Інформаційного спротиву" Дмитра Тимчука, сапери і мінери бойовиків, які прибувають на передову в ході ротації, незважаючи на вишкіл, при мінуванні місцевості підриваються на тих мінах, які були встановлені раніше. Це означає, що бойовики мінували місцевість без складання карти мінних полів. "Бойовики зараз мінують все, що можуть, проникаючи силами ДРГ в наші тили і прикриваючи лінію оборони на своєму передньому краї", – пояснив Тимчук.

Українська армія також мінує позиції. Але у нас цим займаються армійські підрозділи, які мають централізовану структуру, з складанням карти мінних полів.

Днями, делегація мешканців с.Новоолександрівка звернулася до командирів частин Збройних Сил України,які стоять на лінії розмежування, з проханням пропустити бригаду електриків-ремонтників, щоб вони налагодили електропостачання у село.

Для цього треба розмінувати частину території. Українські військові погодилися на це,розуміючи проблеми селян напередодні зимового періоду.З боку бойовиків досі немає розуміння і бажання вирішити це питання.Представники т.зв. "ополчення" не бажають розміновувати контрольовану ними територію,пояснюючи свою позицію можливим наступом ЗСУ.

Попри всі гучні заяви терористів про "звірства ЗСУ" і "криваву хунту, яка хоче винищити народ Донбасу", в реальності маємо зовсім іншу ситуацію – "захисники" Донбасу прирікають місцеве населення на другу поспіль жахливу зиму без тепла і електрики.

Подібні випадки,на жаль,не поодинокі.Бойовики, які контролюють тимчасово окуповані території Луганщинибільш важливими" справами – дерибаном залишків майна та перерозподілом зон впливу.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua