Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   ГІПрава Справа   ЛНР   Плотницький   порча   окультні послуги

Очільник "ЛНР" намагається взятии під свій контроль бізнес з надання окультних послуг


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Насправді,все набагато простіше і банальніше -"глава ЛНР" хоче встановити контроль за будь-якою діяльністю на окупованих територіях, в тому числі й над цим специфічним, але доволі прибутковим бізнесом.

Очільник ''ЛНР'' намагається взятии під свій контроль бізнес з надання окультних послуг
За дорученням голови "ЛНР" Ігоря Плотницького на окупованих територіях Луганської області почалася боротьба з ворожками та екстрасенсами.

Наразі, офіційно заборонена публікація в ЗМІ оголошень про надання окультних послуг.Втім,"міністерство інформації" і підконтрольні йому окупаційні ЗМІ фактично бойкотують розпорядження "глави республіки" – ЗМІ продовжують публікувати такі оголошення,але в завуальованій формі,обіцяючи людям "вирішення життєвих проблем".

Напевно, Плотницький тому й взявся за ворожок, що оперативно вирішив всі проблеми на підконтрольних йому територіях – у людей є вода,тепло,робота і ліки. Гуманітарна допомога з РФ більше не розкрадається,дороги ремонтуються,вугілля пільговим категоріям громадян вже завезене.

Або,картина прямо протилежна і очільник самопроголошеної республіки боїться,що на нього наведуть порчу.

Насправді,все набагато простіше і банальніше -"глава ЛНР" хоче встановити контроль за будь-якою діяльністю на окупованих територіях, в тому числі й над цим специфічним, але доволі прибутковим бізнесом.

Все, як у класиків: "Та й саме ворожіння скінчилося якось дивно. Прийшли агенти – пікові королі: – і відвели віщунку в казенний дім, до прокурора".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua