Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   ГІПрава Справа   Айрапетян   розкрадання гумконвоїв   ЛНР   Брянка   Моргунов

В окупованій Брянці зникла російська гуманітарка і 71 тисяча рублів з "держбюджету" т.зв."ЛНР"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Тема розкрадань гуманітарної допомоги на тимчасово окупованих територіях ризикує стати невичерпною.

Тема розкрадань гуманітарної допомоги на тимчасово територіях ризикує стати невичерпною.

Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" вже повідомляв про крадіжку ліків з російських гуманітарних конвоїв і реалізацію їх на територіях контрольованих центральним українським урядом "міністром охорони здоров'я" ЛНР Ларисою Айрапетян.

Не залишився поза увагою аналітичного відділу ГІ "Права Справа" і окупаційний "мер" Луганська Маноліс Пілавов,який заробляє на тому,що реалізує через своє найближче оточення на ринках Луганська гуманітарну тушонку,яку росіяни надсилали для дитячих садків.

Тема розкрадання російської гуманітарної допомоги має своє продовження на теренах тимчасово окупованих міст Луганщини,зокрема м. Брянка Луганської області.

У Брянці працює комунальне підприємство "Жилищник-2", яке відповідає за стан житлового фонду міста. Це підприємство отримало російські будівельні матеріали з "гуманітарного конвою" для ремонту покрівель, але,наразі,під час перевірки, виявлено нестачу цих матеріалів.

Будівельні матеріали, що призначалися для проведення ремонтних робіт, по факту виявилися списаними і вкраденими. По накладних їх отримало ТОВ ПК "Промсоюз", яке, за документами, відремонтувало покрівлі і навіть отримало за поведені роботи з "держбюджету" 71 тисячу рублів. По факту ремонт не проводився, а будматеріали з гуманітарного конвою і гроші з "держбюджету" ЛНР розчинилися у повітрі.

Про місце знаходження будівельних матеріалів і "державних коштів" має знати Микола Моргунов, "глава адміністрації" м.Брянка.Але,як свідчить практика,спитати у "мера" нема кому. У кожного "міністра" своя "ділянка", себто, "міністерство", для заробляння грошей на темі освоєння російської гуманітарної допомоги.

Як повідомляють поінформовані джерела з місця подій,зацікавлені міністерства т.зв. "ЛНР" вже склали попередні замовлення на черговий гуманітарний конвой з Росії.

Тема розкрадань гуманітарної допомоги на тимчасово окупованих територіях ризикує стати невичерпною.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua