Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Лідера самопроголошеної "ЛНР" охороняють бійці елітного російського загону "Заслон"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Бійці російського загону спецпризначення " Заслон" брали активну участь в захопленні будівлі УСБУ в Луганську 6 квітня 2014 року. Ця подія була початком т.зв. "русской весны" і фактично дала старт війні на Сході України.

Лідера самопроголошеної ''ЛНР'' охороняють бійці елітного російського загону ''Заслон''
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", особисту охорону лідера самопроголошеної "ЛНР" Ігоря Плотницького здійснюють бійці російського загону спеціального призначення "Заслон" Служби зовнішньої розвідки РФ.

Бійців "Заслону" використовують для силового забезпечення операцій за кордоном. У завдання "Заслону" входить забезпечення охорони перших осіб посольств РФ в інших країнах, носіїв секретної інформації, безпека агентурної роботи. У разі виникнення небезпеки в обов'язки бійців "Заслону" входить проведення операції "Прорив" – термінової евакуації клієнтів. Загін сформований в структурі Служби зовнішньої розвідки (СЗР) в березні 1998 році. Він підпорядковується безпосередньо директору СВР. Бійці "Заслону" мають право не узгоджувати свої плани і дії з іншими силовими міністерствами.

Бійцям "Заслону", які охороняють Плотницького, заборонено спілкування з місцевими "правоохоронцями", кістяк яких складається з колишніх співробітників МВС та СБУ, з числа тих, що перейшли на бік бойовиків. Російські куратори не довіряють особисту охорону очільника самопроголошеної республіки співробітникам місцевих спеціальних служб, зокрема, МГБ "ЛНР", яку очолює колишній співробітник СБУ Леонід Пасічник.

Бійці російського загону спецпризначення " Заслон" брали активну участь в захопленні будівлі УСБУ в Луганську 6 квітня 2014 року. Ця подія була початком т.зв. "русской весны" і фактично дала старт війні на Сході України.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua