Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чи відводять важку бронетехніку бойовики "ЛНР"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" на території самопроголошеної "ЛНР" відбувається імітація процесу відведення важкої бронетехніки.

Чи відводять важку бронетехніку бойовики ''ЛНР''
На території самопроголошеної ЛНР бойовики не виконують зобов'язання по відведенню важкої бронетехніки. За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" на території самопроголошеної "ЛНР" відбувається імітація процесу відведення важкої бронетехніки.

Наразі встановлені місця зберігання і ремонту важкої бронетехніки бойовиків в межах міста Луганськ. У Луганську скупчення техніки спостерігається за адресою: кв. Шевченко, б.47 До війни за цією адресою був розташований дитячий санаторій "Незабудка", який займався оздоровленням пільгових категорій дітей віком від 6 до 12 років.

Також наявність важкої бронетехніки бойовиків зафіксована на територіях промислових баз, що розташовані за адресою: пров. Краснодонський, поруч з базою ЛСТК.

На заводі ОР та заводі коленвалів (вул. Свердлова,71) створено ремонтні бази, де під виглядом капітального ремонту пошкодженої бронетехніки йде її фактичне накопичення. Аналогічна ситуація фіксується на території заводу "Маршал", де зберігається накопичена артилерія.

Бойовики запровадили тактику т.зв. "каруселей", коли техніка,у супроводі спостерігачів ОБСЄ, спочатку виводиться з місць постійної дислокації в місця проведення командно-штабних навчань (Лутугинський район с. Успенка), а потім повертається назад.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua