Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   АТО   ЛНР   вибухівка   ХКО ім. Петровського

Окупанти хочуть відновити виробництво вибухівки на Луганщині


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Рік тому українська армія вже зірвала запуск виробництва на Луганському патронному заводі.

Окупанти хочуть відновити виробництво вибухівки на Луганщині
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", росіяни намагаються відновити виробництво вибухових речовин на хімічному казенному об'єднанні імені Петровського, що входить до державного концерну "Укроборонпром".

Це об'єднання – єдине в Україні – випускало до початку бойових дій високозапобіжні вибухові речовини для вугільних шахт, особливо небезпечних по газу і пилу, виробляло балліститний порох для потреб армії, займалося утилізацією ракет і боєприпасів за особливою екологічно безпечною технологією.

На підприємстві випускалися вироби із баліститних порохів і баліститне ракетне тверде паливо для систем некерованих і керованих пострілів, як танкових, так і пускових установок, а також заряди з баліститного ракетного твердого палива для різних систем ракет з паливних складів II енергетичної групи діаметром до 250 мм.

25 серпня 2014 року бойовики обстріляли з артилерії територію хімічного об'єднання імені Петровського, після цього виникла пожежа на складах, де зберігаються запаси амоніту, артилерійських боєприпасів, та продуктів утилізації твердого ракетного палива

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", в м. Петровське Луганської області, де знаходиться ХКО ім. Петровського, прибули спеціалісти з Росії,які керують ремонтно-відновлювальними роботами в основних цехах підприємства.

Нагадаю, у липні 2014 року аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив про те, що бойовики "ЛНР" планували запустити виробництво на Луганському патронному заводі. Задля цього з мiста Барнаул Росiйської Федерацiї прибули шiсть ведучих спецiалiстiв цiєї галузi.Паралельно з прибуттям спеціалістів відбувалося постачання необхідних комплектуючих для запуску виробництва.

Українська армія нанесла ракетно-бомбовий удар по даному підприємству щоби унеможливити його запуск. Внаслідок цього росіяни змушені були відмовитися від планів створення оборонки на окупованих територіях.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua