Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як в "ЛНР" після "реформи" медицина квітне


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Виникає питання – для чого це окозамилювання на рахунок довоєнного рівня медичних послуг? Ви брешете кому – Москві? Там не ідіоти сидять – це по-перше. По-друге, Москві давно вже не цікаво, як там в ЛНР з медициною. Києву? Європі?

Як в ''ЛНР'' після ''реформи'' медицина квітне
Призначений бойовиками "головлікар" Луганського обласного онкодиспансеру Олександр Торба впевнений, що якість надання медичних послуг в "республіці" досягло довоєнного рівня. На думку "головлікаря", в ряді дисциплін рівень надання медичних послуг "навіть перевищує довоєнний". Про це він сказав телеканалу бойовиків "Луганськ 24".

Безпосередньо з місця подій мої краяни передають фото об'яви на дверях дитячої стоматологічної поліклініки в Луганську. На звичайному листочку надруковано: "Прийом дітей з гострим зубним болем здійснюється по суботах у ЛГДСП на кв. Сонячний, 33. Тільки в суботу".

Виникає питання – для чого це окозамилювання на рахунок довоєнного рівня медичних послуг? Ви брешете кому – Москві? Там не ідіоти сидять – це по-перше. По-друге, Москві давно вже не цікаво, як там в ЛНР з медициною. Києву? Європі? Там теж ситуацію щільно моніторять і володіють реальною картиною того,що відбувається на окупованих теренах Луганщини. Людям? Люди ходять до цих поліклінік, в яких вилікувати зуб вже на вагу золота, бо з міста виїхало багато спеціалістів. Тоді невже собі?

Все це відбувається на тлі того, що в "ЛНР" відбулася "реформа охорони здоров'я", внаслідок якої скоротився медперсонал і було закрито низку установ охорони здоров'я.

За словами "міністра охорони здоров'я ЛНР" Лариси Айрапетян, у результаті реорганізації вдалося скоротити кількість лікувальних закладів зі 183 до 91,які тепер,напевно,працюють"только в суботу".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua