Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов   АТО   Плотницький   ЛНР   свічковий завод

Плотницький, скільки коштує опіум для народу?


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Мрія безсмертного персонажа "Дванадцяти стільців", отця Федора Вострікова, збулася за якихось сто кілометрів від колишнього Старгорода, де почалася дія цього безсмертного роману.

Плотницький, скільки коштує опіум для народу?
Мрія безсмертного персонажа "Дванадцяти стільців", отця Федора Вострікова, збулася за якихось сто кілометрів від колишнього Старгорода, де почалася дія цього безсмертного роману. Багато хто з краєзнавців та літературознавців заявляє, що Старобільськ – це прообраз Старгорода, в якому починається дія роману.

"Держкомітет податків і зборів "ЛНР" виявив ще одне "безгоспне підприємство" – Луганський свічковий завод, який знаходиться за адресою вул. 23-тя Лінія, 4-а. Про це пише сепаратистський ресурс МІА Исток. "Безгоспною" визнана одноповерхова будівля, складські приміщення, обладнання та три одиниці автотранспорту. Нагадаю, завод займався виробництвом свічок, а також вощиною для бджолярів.

Плотницький нарешті побачив на горизонті власний "свічковий заводик" – про такий мріяв чарвіний в своїй захланній наївності персонаж Ільфа і Петрова.

"Мечтал отец Востриков о собственном свечном заводе, Терзаемый видением больших заводских барабанов, наматывающих толстые восковые канаты, отец Федор изобретал различные проекты, осуществление которых должно было доставить ему основной и оборотный капиталы для покупки давно присмотренного в Самаре заводика".

Перечитуючи роман, десь на другому абзаці розумієш, як нагадує метушня отця Федора дії Плотницького та його оточення. Так і хочеться спитати – пане Ігоре, "почем опиум для народа?". Скільки і чим за ваші химери і вашу жадібність платять краяни, на яких ви намагаєтеся якнайшвидше нажитися, щоб потім остаток життя розкошувати?.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua