Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Пенсійний фонд" "ЛНР" повернувся до українського законодавства


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Так званий пенсійний фонд самопроголошеної "ЛНР" живе і працює за українським законодавством. Про це в інтерв'ю від 13.06 2015 сепаратистському каналу Луганськ 24, який мовить на окупованих територіях, заявила голова пенсійного фонду "ЛНР" Тетяна Васильєва.

''Пенсійний фонд'' ''ЛНР'' повернувся до українського законодавства
Так званий пенсійний фонд самопроголошеної "ЛНР" живе і працює за українським законодавством. Про це в інтерв'ю від 13.06 2015 сепаратистському каналу Луганськ 24, який мовить на окупованих територіях, заявила голова пенсійного фонду "ЛНР" Тетяна Васильєва.

Зокрема, за її словами, бази даних одержувачів пенсій на окупованих територіях і решти України – це "один і той же комплекс, в якому ми працюємо. Тому звірити прізвища та коди цих людей реально".

"Перш за все, Україна і ми, як республіка, сьогодні користуємося одним і тим же законодавчим актом. Ми повернулися до українського закону. На мій погляд, юридично люди повинні визначитися, де отримувати пенсію – або в Україні, або в "ЛНР", тому що це один і той же вид пенсії, це один і той же розмір пенсії, за один і той же стаж, з того ж заробітку. Тобто, мова йде про те, що людям треба визначатися, де вони будуть отримувати. У нас з українського боку надійшла частина повідомлень про те, що в Україні виплачуються пенсії. Ми ці виплати призупинили по республіці"... – далі каже вона.

"У нас залишилася поки норма українського виходу на пенсію. Якщо ми стабілізуємо якісь фінансові свої потоки як пенсійний фонд і будуть напрацювання в тому, щоб знизити пенсійний вік як і той, який обговорювався, то ми на це підемо", – заявила Васильєва.

Не зрозуміло. А як же незалежність самопроголошеної республіки і перехід на російські стандарти? А як же хвалена законодавча база, злизана з "самих справедливих у світі законів" РФ? Тобто пані Васильєва, можна сказати, прямим текстом дала нам зрозуміти, що ніякої насправді самостійності у цього псевдодержавного утворення "ЛНР" немає, і що процес повернення окупованих територій до складу України вже розпочався.

На тобі, боже, що мені негоже, говорить Росія, не бажаючи годувати луганських і донецьких старих і інвалідів.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua