Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ЛНРівці опублікували список зниклих "чукч" і "пітонів"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Виходить, всі ці люди насправді не місцеві мешканці, оскільки їхні імена невідомі, а найманці, які приїхали на чужу землю вбивати "русскоязичних братів"? Тому де шукати якого-небудь "Чукчу" або "СОБРа" і як його ідентифікувати – відомо лише стороні "ЛНР".

 ЛНРівці опублікували список зниклих ''чукч'' і ''пітонів''
Представники cамопроголошеної "ЛНР" підготували повний список осіб, яких вони вважають викраденими і утримуваними українською стороною. Місце знаходження та доля цих людей залишаються невідомими. Про це повідомляє сепаратистський ресурс ЛуганськІнформЦентр.

Список включає 943 осіб, більшість з яких, за словами представників так званої "республіки" – цивільні особи.

http://lug-info.com/news/one/lnr-podgotovila-spisok-lits-pokhischennykh-i-uderzhivaemykh-ukrainskoi-storonoi-spisok-4695

Як зазначила "депутат" так званої "Народної Ради ЛНР" Ольга Кобцева, уповноважена з питань обміну полоненими, "зараз інформації про зниклих людей досить мало, але відомо, що всі вони або пропали на українській території, або утримуються українською стороною".

"Українська сторона заявила, що у них немає ніяких відомостей про цих людей. Однак ми зв'язувалися з родичами, і нам вже вдалося з'ясувати місцезнаходження багатьох людей. Після цього ми передали список українській стороні, і вона вже підтвердила місцезнаходження 30 осіб", – додала Кобцева.

В списку багато людей значаться не під іменами, а під псевдо, на зразок: (СОБР) Сергей Ваня ("Чукча"), Вог, Грек Гульченко Сергей (Игорь) Капанадзе Бесик ("Буба"), Китай, Питон, Стукач. Виходить, всі ці люди насправді не місцеві мешканці, оскільки їхні імена невідомі, а найманці, які приїхали на чужу землю вбивати "русскоязичних братів"? Тому де шукати якого-небудь "Чукчу" або "СОБРа" і як його ідентифікувати – відомо лише стороні "ЛНР". Як казав начальник відділу боротьби з бандитизмом Гліб Жеглов, ці блатні такі дивні – ні імен, ні прізвищ, самі клички собачі. Тож у лнрівському списку хіба що собачки Жужі не вистачає.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua