Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д.Снєгирьов.   Плотницький   АТО   ЛНР   Фармація   контрафактні ліки

Глава "ЛНР" Плотницький "попав" на велику суму грошей


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Очільник так званої "ЛНР" Ігор Плотницький "попав" на кругленьку суму грошей, яку він вклав у "віджатий" луганський фармацевтичний завод "Фармація".

Глава ''ЛНР'' Плотницький ''попав'' на велику суму грошей
Наприкінці червня "міністр охорони здоров'я" "ЛНР" Лариса Айрапетян у виступі перед журналістами заявила, що "в "ЛНР" відновив роботу фармацевтичний завод Фармація", який випускатиме як седативні, так і амбулаторні препарати вартістю не більше 40 гривень". Низька вартість препаратів пояснювалася бажанням зробити їх конкурентоспроможними на українському ринку.

Раніше аналітичний відділ ГО "Права Справа" повідомляв про те, що бойовики вирішили компенсувати гострий дефіцит готівки за рахунок продажу на території України контрафактних ліків та спиртних напоїв власного "виробництва". Для цього з території України та Росії, через прозорий кордон та блокпости ЗСУ, масово завозиться спирт, пляшки, етикетки і пробки.

В "ЛНР" збиралися виробляти в основному фальсифіковану горілку марок Medoff і Nemiroff. Крім виробництва контрафактних горілчаних виробів, уряд самопроголошеної "ЛНР" планував постачати на територію України контрафакні ліки виробництва луганського фармацевтичного заводу "Фармація". "Глава ЛНР" був упевнений в успіху цього плану, навіть вклав у виробництво ліків власні гроші, фактично зробивши "Фармацію" своїм кишеньковим заводом. Але, сталася подія, на яку Плотницький та його посіпаки не розраховували.

Після низки публікацій у ЗМІ матеріалів про загрозу потрапляння на територію України контрафактних ліків "виробництва" ЛНР, Президент України Петро Порошенко доручив підготувати законопроект про знищення контрафактного алкоголю і ліків, вилучених у зоні АТО на Донбасі.

У якості "відплатної" акції "Радмін ЛНР" заборонив ввезення на окуповані території лікарських засобів і виробів медичного призначення з території України. Шляхом внесення змін до тимчасових правил ввезення та обігу лікарських засобів та виробів медичного призначення, затверджених "постановою" "Ради міністрів ЛНР" від 13 січня 2015 N02-04 / 07/15 було заборонено ввезення лікарських засобів і виробів медичного призначення з території України, як шляхом укладення прямих договорів (контрактів) з українськими постачальниками, так і через постачальників, зареєстрованих на території так званої "Донецької Народної Республіки".

Таким чином, витрати Плотницького, який вклав у "Фармацію" грубі гроші, не "відіб'ються". Саме цим і пояснюється термінова заборона Плотницьким ввезення українських ліків на тимчасово окуповані території Луганщини. Крах великих фінансових амбіцій завжди приводить до неадекватних рішень, від яких постраждають прості мешканці Луганщини

Д.Снєгирьов.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua