Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Мережею поширюється фейкове фото начебто від імені Служби безпеки України


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

На фото,яке поширюється в мережі від імені Служби, в центрі емблеми замість Знака Княжої Держави Володимира Великого зображення грифона.

Мережею поширюється фейкове фото начебто від імені Служби безпеки України
Мережею поширюється фото начебто від імені Служби безпеки України із закликом інформувати Службу про факти "побутового" сепаратизму.

Звертаю увагу, що емблема Служби безпеки України являє собою прямий рівносторонній хрест із розбіжними кінцями синього кольору і золотими пружками.

У центрі емблеми вміщено зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого золотого кольору на синьому полі в обрамленні вінка з дубового листя жовтого металу.

Герб Центрального управління Служби безпеки України являє собою круглий щит малинового кольору з золотим окуттям, на тлі якого розміщено геральдичний знак Служби безпеки України. Геральдичний знак складається з емблеми Служби безпеки України, на тлі якої розміщено зображення лікторської фасції (в'язка різок з двосічною сокирою) і двох схрещених мечів вістрям угору.Зображення мечів, лікторської фасції – золоті.

На фото,яке поширюється в мережі від імені Служби, в центрі емблеми замість Знака Княжої Держави Володимира Великого зображення грифона. Грифон – міфологічна істота – символ античних міст (Херсонеса, Пантікапея та ін., У більш пізній час – міст Севастополя та Керчі).

З античних часів грифонові приписували охоронні властивості. На гербі Криму він зображений як символ зберігача і захисника республіки.

Нагадаю, що 25 березня на день СБУ,контррозвідка Служби безпеки України оригінальним способом "привітала" зрадників СБУ в українському Криму.

"Привітання" прийняв колишній начальник Управління СБУ в Севастополі, зрадник України Петро Зима, для якого колишні колеги з контррозвідки залишили послання "Пам'ятаємо про Вас і з нетерпінням очікуємо зустрічі!".

"Привітання" були розміщені на білбордах з логотипом ОКР СБУ (орел, що тримає кігтями двоголову змію з коронами на головах), розміщених навпроти вікон зрадників зі спецслужби. Також банер з "поздоровленням" був розміщений на сайті місцевого видання "Новини Криму".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua