Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Про "люстрацію" в СБУ


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Слідкуємо уважно за процесом очищення та люстрації СБУ,бо дуже не хотілося б повторення помилок,коли у березні 2007 підполковник СБУ Л.І.Пасічник отримував з рук президента України медаль "За вiйськову службу в Українi" – за проявлену принциповість і професіоналізм при проведенні спецоперації,а 9 жовтня 2014 він був призначений міністром держбезпек

Про ''люстрацію'' в СБУ
Про "люстрацію" в СБУ

Особовий склад співробітників Служби безпеки України оновився на 70%, а керівництво – на всі 100%. Про це в середу, 15 квітня, заявив Голова СБУ Валентин Наливайченко в ході засідання Антикорупційного комітету парламенту.

Сьогодні "Молодіжна Ініціатіва Центр" анонсувала проведення на 16 квітня 2015 р. за адресою вул. Володимирська, 35 (Служба безпеки України) акції, однією з основних вимог якої будуть дати оцінку віконавців, які віконують завідомо злочінні накази і розпорядження.

В прес-релізі організації йдеться про наступне:

"Звертаю увагу на те, що заступник начальника слідства СБУ Маяков працював на цій посаді при Голові СБУ Якименко і, відповідно, не міг не виконувати його вказівок, а пан Калінін – був у свій час куратором пана Якименка, а потім, після призначення Якименка Головою СБУ, був назначений останнім на займану зараз посаду заступника начальника Головного Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки.

Прокуратура, в тому числі ГПУ, ніяк не реагує на ці дії.

Крім того, безпосередньо під керівництвом Маякова і Калініна, і при безпосередньому контролі їх з боку керівництва СБУ, виконуються аналогічні дії в інших регіонах України, спрямовані на дестабілізацію ситуації на місцях і на підрив економіки України."

п.Лубківський, про яке 100% оновлення керівництва Служби розповідає в ході засідання Антикорупційного комітету парламенту Голова Служби, якщо заступник начальника слідства СБУ п. Маяков та заступник начальника Головного Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки п.Калінін-це люди з команди людини Януковича п. Якименка?

До речі,аналогічні питання до Голови СБУ виникли і у колишнього мера м.Олександрівськ, бійця батальйону "Айдар" ЗСУ М.Грєкова:

"Всі хто здавали Луганськ (співробітники УСБУ по Луганській області) пішли на підвищення- Єсауленко, Стародубцев, Кузьмич, Туревич, Зозуля"

В ефірі "Громадського ТБ" адвокат батальйону "Айдар" Анатолій Башловка заявив, що у матеріалах слідства є задокументовані свідчення Павла Малиша,екс-міністра самопроголошеної ЛНР, про те, що його син є співробітником Центрального апарату СБУ (!)

.

"Але люстрація і очищення триває", – підкреслив Голова СБУ...

Слідкуємо уважно за процесом очищення та люстрації СБУ,бо дуже не хотілося б повторення помилок,коли у березні 2007 підполковник СБУ Л.І.Пасічник отримував з рук президента України медаль "За вiйськову службу в Українi" – за проявлену принциповість і професіоналізм при проведенні спецоперації,а 9 жовтня 2014 він був призначений міністром держбезпеки самопроголошеної ЛНР.

Далі буде...

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua