Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Російські спецслужби вчинили замах на польового командира Антрацита "Бендекса"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Російські спецслужби здійснили замах на Польового командира Бондарена ("Бендекса"), статки якого оцінюються у 100 млн грн. Основна версія нападу – Бондаренко не бажає брати участь у штурмі Щастя.

Російські спецслужби вчинили замах на польового командира Антрацита ''Бендекса''
В м.Антрацит, стався замах на польового командира Бондаренко на псевдо "Бендекс".

Замах пов'язаний з намаганнями лідера ЛНР Плотницького встановити контроль над цим стратегічним районом Луганщини і бажанням перебрати на себе контроль за вугледобувною промисловістю цього району.

Показово,що напередодні замаху Бондаренко мав розмову з російським генерал-майором Кузовлєвим Сергієм на псевдо "Тамбов",який здійснює загальне керівництво та координацію діяльності всіх збройних формувань на території т.зв. ЛНР.

Під час розмови піднімалося питання щодо участі Бондаренко та бійців його загону "Русь" в ймовірному штурмі м.Щастя.

Судячи з того, що в м.Красний Луч був знищенний заступник Бондаренка на псевдо "Шах",позиція Бондаренка щодо участі у бойових діях в районі м.Щастя не задовільнила російського генерала.

До речі, особові статки польового командира Бондаренко,які були отримані ним від продажу вугілля,за інформацією отриманною від співробітників т.зв."Генеральної прокуратури" ЛНР,оцінюються приблизно в 100 млн.гривень.

В Донецьку теж свої маленькі війни.

Новий куратор"спеціальних служб" т.зв. ДНР від ФСБ Росії, колишній начальник Управління Служби безпеки України в Севастополі Петро Анатолійович Зима, відразу вирішив довести своїм новим господарям ефективність своєї роботи.

За його наказом заарештовано так званого "замначальника військової поліції ДНР","підполковника" Андрія Шпігеля на псевдо "Рубін".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua