Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Бойовики на Донбас налагодили друк фальшивих рублів, доларів та євро


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Терористи "ДНР" та "ЛНР" почали друкувати фальшиві рублі, долари та євро

Бойовики на Донбас налагодили друк фальшивих рублів, доларів та євро
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа"на території

т.зв.ЛНР польовим командиром на псевдо "Рим" (Гайдей А.П) налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ.

Підземний бункер, в якому крім друку фальшивих грошових знаків РФ проводиться розфасовка наркотичних речовин, знаходиться в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області. Територія навколо бункеру і сам бункер знаходяться під охороною бойовиків з Північного Кавказу.

Аналогічне"виробництво",але вже з друку фальшивої іноземної валюти (долари США та євро) організовано на території т.зв. ДНР. Саме"виробництво",яке контролюють люди Захарченко, знаходиться у приміщеннях другої будівлі Донецької ОДА.

Як в Луганській, так і в Донецькій областях друк фальшивих банкнот намагалися взяти під свій контроль бойовики з Північного Кавказу.

В листопаді 2014р, ГІ "Права Справа"повідомляла про те,що в Луганську, бойовики почали друкувати фальшиві гроші щоби здійснювати соціальні виплати на тимчасово окупованих територіях області.

Тоді ж, міліція Нової Каховки вилучила у місцевого бізнесмена тридцять шість тисяч фальшивих гривень, які той намагався здати в банк.Чоловік пояснив, що фальшивками з ним розрахувалися за реалізовані овочі, а сліди покупців вели на Луганщину.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua