Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

В Красному Лучі триває бій між терористами


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Місто Красний Луч Луганська область. В районі 1-го мікрорайону та податкової інспекції точиться бій із застосуванням мінометів і стрілецької зброї.

В Красному Лучі триває бій між терористами
Місто Красний Луч Луганська область. В районі 1-го мікрорайону та податкової інспекції точиться бій із застосуванням мінометів і стрілецької зброї.

Збройне протистояння в місті викликано суто внутрішніми конфліктами в середовищі бойовиків. Учасниками збройного протистояння в місті можуть бути козаки місцевого отамана Косогора, з одного боку, та збройні формування МГБ ЛНР і підрозділи 4-ї бригади МО ЛНР, з іншого.

Можливий ще один варіант розвитку подій в місті.

Напередодні, джерела наближені до МГБ ЛНР, повідомляли про можливу фізичну ліквідацію командирів підрозділів т.зв. 4-ї бригади ЛНР, а саме: командира батальйону на псевдо "Камаз" та командира 6 -ї роти 2-го батальйону цієї ж бригади на псевдо "Орел". Ліквідація, як командирів так і бойовиків з цих підрозділів мала відбуватися силами як самого МГБ, так і військових підрозділів, які безпосередньо підпорядковані командиру т.зв. 4-ї бригади ЛНР на псевдо "Бізон"

"Камаз"-колишній заступник командира ГБР Бетмен.Ще за життя Бєднова створена ним ГБР Бетмен увійшла до складу 4-ї бригади МО ЛНР і склала кістяк 2-го батальйону цієї бригади.Сам Бєднов тоді отримав посаду заступника командира бригади.

Після ліквідації Бєднова 2-й батальйон очолив його заступник на псевдо "Камаз". Командир 6-ї роти 2-го батальйону на псевдо "Орел" має досвід бойових дій в Афганістані, Таджикістані та Сербії.Бійці його підрозділу брали участь у захопленні військової частини у Донецьку, боях у Карлівці,в районі Донецького аеропорту та в районі Дебальцево.

Останнім часом між командиром бригади "Бізоном", який є людиною Плотницького та польовими командирами на псевдо "Камаз" та "Орел", які очолювали залишки загону ГБР Бетмен, виник конфлікт,пов"язаний із бажанням Плотницького провести т.зв."чистки" серед керівного складу цього підрозділу.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua