Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Арешти всерйоз?


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Ті, хто вирішив зайнятися колишнім губернатором Луганщини та іншими представниками старої влади, повинні робити це системно

Після провалу в Дебальцевому суспільству треба було підкинути кістку для того, щоб відволікти увагу від військової катастрофи, яка сталася в районі цього чергового котла.

Єфремов – фігура знакова, як керівник парламентської фракції великої партії, з якою, власне, і пов'язували початок конфлікту на сході України. Затримання Єфремова мало піарний характер. І про це свідчить той факт, що буквального наступного дня він вже вийшов на свободу під мінімальну заставу.

Таким чином хотіли показати, що з приходом нового керівництва прокуратури демонструється боротьба з людьми, які пов'язані з фінансуванням і підтримкою сепаратистського руху в Україні. Але тут виникає питання не тільки до Генпрокуратури, а й до вищих посадових осіб, зокрема до Президента України, чому в країні, де вже рік точиться війна, лише зараз приймається політичне рішення про показову затримку одного з лідерів сепаратизму.

На мою думку, відповідь лежить на поверхні. Порошенко разом з Єфремовим є одним із співзасновників Партії регіонів. Не виключаю момент особистих стосунків. Хоч як би там було, сам факт затримки такої фігури як Єфремов, а тим більше, якщо б його протримали до квітня місяця, це б значною мірою знизило той градус напруги, який зараз є на Луганщині. Адже Луганщина – це територія, яка фактично контролювалася Єфремовим.

Мабуть, вже ні у кого не залишилось питань щодо того, хто є ляльводами Плотницьких, Болотових та інших, які змінювались на політичній арені Луганщини протягом останнього року. Наразі так звана ЛНР, на відміну від "ДНР", дотримується позиції відведення військ, як це передбачено Мінськими угодами. Про це свідчать останні два дні.

Виявляється, що достатньо було "закрити" хоча б на день одну людину, яку пов'язують з фінансуванням і утворенням "ЛНР", як пішла відповідна вказівка тим людям, які є уособленням цих республік щодо дотримання Мінських угод. Тоді виникає питання, чому теж саме не проводять з представниками донецького клану.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua