Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Оголошено черговий місячник антипартизанської боротьби в ЛНР


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

20 лютого, лідер самопроголошеної ЛНР Ігор Плотницький оголосив черговий місячник антипартизанської боротьби в ЛНР.

20 лютого, лідер самопроголошеної ЛНР Ігор Плотницький оголосив черговий місячник антипартизанської боротьби в ЛНР.

Результати перших вражаючих "успіхів" контррозвідки ЛНР в боротьбі з українським підпіллям в Луганську та області відчули на собі луганські таксисти.

За розпорядженням російського куратора місцеві чекісти почали масово вилучати у таксистів рації. За задумом росіян водії таксі, які у більшості своїй є шанувальниками російського шансону, є коректувальниками та зв'язковими підпілля. Думка цікава своєю неординарністю у вирішенні проблеми і жорстким розривом шаблонів. МГБ святкує перемогу, а таксисти рахують збитки.

Це не перше ноу-хау, як вітчизняних нащадків залізного Фелікса, з тих, що перейшли на бік ворога, так і їх російських кураторів.

Достатньо пригадати, як влітку, Валерій Болотов, тоді ще очільник самопроголошенної республіки, видав наказ про заборону руху громадського та приватного транспорту, пояснюючи це активізацією та проведенням низки успішних операцій учасниками проукраїнського руху спротиву.

Тоді ця ініціатива ЛНРівців викликала не менш жваву реакцію підпілля. Я навіть звернувся до Валерія Болотова з відкритим листом, в якому вказав марку легкового автомобіля та його держномери, на якому, за інформацією "Смерш" ЛНР, пересувалися Луганськом українські диверсанти.

Реакція бойовиків була міттєвою. Болотов скасував свій наказ про заборону руху транспорту, але видав інший, в якому за голови підпільників встановлювалася винагорода у розмірі 15 тис у.о.

Буквально за пару тижнів після запаморочливого "успіху" із забороною руху громадського транспорту, якась "розумна" голова з тих, що вміє читати, прочитавши мої дописи з подивом для себе дізнався, що підпільники пересуваються на роверах.

"Тут вообще началось, не опишешь в словах. И откуда взялось столько силы в руках!". Контррозвідники ЛНР почали справжнє полювання на всіх, не зважаючи на вік та стать, хто пересувався на роверах. За тиждень схаменулися, бо зрозуміли, що знов вийшло не так, як гадалося.

Але, верхом відвертого ідіотизму з боку новоутворенного комендантського полку, як структури, яка відповідає за контрдиверсійну роботу, стали події грудня 2014 року.

Після вдалих акцій розвідувальних груп " Правої Справи", "МГБ" ЛНР починає шукати диверсантів де тільки може, тотально прослуховуючи всіх урядовців "ЛНР", з метою виявлення каналу витоку інформації.

Як повідомляв тоді координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, що "на запит ЛНР з Росії прибули фахівці з обладнанням, які проводять перевірку службових приміщень на предмет встановлення прослуховуючих пристроїв. Проводяться заходи щодо виявлення" спільників хунти "в рядах вищого керівництва терористів".

В грудні 2014 р "Мінстерство Державної безпеки ЛНР" відзвітувало, що в ході реалізації багатомісячної операції "викрило" "штаб-квартиру Правого Сектору" в Луганську. Про це повідомляли, як місцевий сепаратистський телеканал "Луганськ 24", так і ТРК "Россия".

"Луганським штабом "Правого сектора" назвали колишнє офісне приміщення на першому поверсі будинку, шо на кварталі Єременка обласного центру. З січня 2014 року в цьому приміщенні, розмістилася єдина на Луганщині українська книгарня "Східна Брама", власником якої я власне і був.

Щодо прапорів, які на думку співробітників МГБ мали б свідчити про належність до "Правого Сектору", так це прапори організації "Права Справа" та повстанського загону, який діяв на теренах Луганщини в період Перших визвольних змагань.

Цікаво, що "викриття" офісу "Правої Справи", дивним чином співпало з успішним завершенням розвідувально-диверсійної операції розвідгруп "Правої Справи", про що і було повідомлено, як самою організацією, так і ЗМІ.

Наші ДРГ успішно виконали свої завдання на окупованій території, в результаті чого українські військові отримали точну інформацію про кількість, озброєння та пересування сил супротивника.

Підводячи підсумки, можу сказати: "Поверніть таксистам рації. Хлопцям треба годувати сім'ї".

Дмитро Снєгирьов

співголова "Права Справа"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua