Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Неперервна нить пам'яті, мужності, героїзму нашого воїнства".

Ігор Бурдяк | 16.02.2015 17:52

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Додаток до статті "15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 26-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан"

''Неперервна нить пам'яті, мужності, героїзму нашого воїнства''.
http://narodna.pravda.com.ua/history/54e0dc4319ee9/

Звернення депутатів від Партії регіонів і КПУ до депутатів польського Сейму з проханням "визнати Волинську трагедію геноцидом щодо польського населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів" було підписано 148-ма народними депутатами України в червні 2013 року. Автори звернення переконані, що вживання терміну "геноцид" стосовно Волинської трагедії не спричинить жодних непорозумінь в польсько-українських стосунках.

Вадим Колесніченко розповів, що українські парламентарії зібрали 148 підписів під зверненням до маршалка Сейму Еви Копач "без жодних проблем за 3 години" тут.

Вперше у світовій історії державні діячі однієї країни звернулися до іншої з проханням публічно принизити їхню націю, їхніх героїв Див. тут і тут.

Повний список нардепів-негідників, які зганьбили Україну, подає "Укрінформ", а відскановану заяву з підписами – "Тиждень".

І чи не половина із тих 148 зрадників і нині з мандатами народних депутатів. Деякі дуже активні, повчають нас, що таке патріотизм, і як робити "необхідні комплексні євроінтеграційні реформи"

Вони і далі вважають українських героїв злочинцями?

Як на мене, ситуація з патріотичним виховання молоді, описана у попередньому дописі, спричинена тим, що у суспільстві спостерігається певна двоїстість, "шизофренічність".

З однієї сторони у нас є "правильні" підручники, державні Укази, Постанови, а з іншої – "загартовані у радянському дусі" керівники, директори, учителі.

У результаті маємо таку "Неперервну нить пам'яті, мужності, героїзму нашого воїнства": "Боронили вони рідний край у часи козацькі, захищали свою землю у громадянську та вітчизняну війну, подавали руку братерської допомоги народу Афганістану".

Ця "нить пам"яті" ідентична сучасній офіційній російській. Крім "козацьких часів" (які теж неоднозначні були), решта – ворожі чи принаймні неукраїнські "ланки". А де славні "січовики", УПА, сучасні Збройні Сили, добровольчі Батальйони, нац. Гвардія.? Чому про них на урочистостях не згадують?

Складається враження, що є у когось надія, що те, що маємо нині – тимчасове. Воно мине, і настануть часи, коли 148 зрадників знову будуть "на коні".Неперервна нить: 70 років тому назад і нині

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua