Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Для чого очільнику ЛНР "ручний" комендатський полк?


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Після вдалих акцій розвідувальних груп "Правої Справи" "МГБ"ЛНР шукає диверсантів де тільки може, тотально прослуховуючи всіх урядовців "ЛНР", з метою виявлення каналу витоку інформації.

Для чого очільнику ЛНР ''ручний'' комендатський полк?
Вже тиждень, в окупованому НВФ Луганську, триває активна боротьба з українським підпіллям... Після вдалих акцій розвідувальних груп "Правої Справи" "МГБ"ЛНР шукає диверсантів де тільки може, тотально прослуховуючи всіх урядовців "ЛНР", з метою виявлення каналу витоку інформації.

Як повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук "на запит ЛНР з Росії прибули фахівці з обладнанням, які проводять перевірку службових приміщень на предмет встановлення прослуховуючих пристроїв. Проводяться заходи щодо виявлення" спільників хунти "в рядах вищого керівництва терористів".

А днями, в структурі силового блоку "ЛНР", створили нове формування – окремий комендантський полк. Завдання полку – пошук і ліквідація на території "ЛНР" учасників українського підпілля і розвідувально-диверсійних груп.

Для чого було потрібне Плотницькому створювати це формування? Розкриваю секрети.

Ні для кого не секрет, що пан Плотницький дуже зажерливий до влади і до грошей. Про це відкрито говорять навіть адепти "ЛНР" та "Новоросії". Нагадаю, днями, колишній очільник спеціальних служб "ЛНР" Володимир Громов заявив, що Плотницький вкрав 100 тисяч доларів, які Росія спрямувала на підтримку бойовиків.

"Плотницький проявив себе з негативної сторони, як некомпетентний і зарозумілий чоловік, він імітує бурхливу діяльність, що прикриває його меркантильні інтереси. Авторитету серед бійців ополчення не мав і не має. На бойові позиції жодного разу не виїжджав. Ні для кого не секрет, що він подавав відомості по грошовому утриманню для батальйону "Зоря" на 700 (сімсот) чоловік, в той час, як у "Зорі" було не більше 300 бійців. Будучи міністром оборони, привласнив гроші в сумі 100 000 доларів США, які були призначені для виплати премій за знищену українську техніку. Жодна премія виплачена не була", – пише він.

Плотницький, як людина, яка стоїть на чолі невизнаної республіки, не має жодного пієтету щодо ідеї "великої Новоросії" – його цікавлять лише гроші.

Враховуючи особливості характеру "лідера ЛНР", а саме: бажання встановити тотальний контроль над всією територією т.зв. ЛНР і мати з цього надприбуток, співробітниками аналітичного відділу "Права Справа" по двом каналам, один з яких – "МГБ", а другий – в уряді "ЛНР", була просунута інформація щодо існування неконтрольованого Плотницьким каналу постачання контрабандного палива на території м.Краснодон.

Відзначу, що сам Плотницький є фактичним власником мережі "націоналізованих" АЗС, через які здійснюється продаж контрабандного палива.

Розрахунок був на те, що після конфлікту Плотницького з козачим отаманом Миколою Козіциним, який закінчився "переїздом" останнього в Росію, у переможця просто-таки "зірвало дах" від власної всемогутності. І саме тут йому вселили думку про те, що він, прогнавши козаків, може підпорядкувати собі канали контрабанди палива, перш за все – базу у Краснодоні і взяти під контроль весь ланцюжок поставок.

Якщо раніше канали контрабанди палива в м.Краснодон контролював такий собі "Аптекар", то тепер цей канал є джерелом збагачення командира місцевих бойовиків на псевдо "Моджахед" та російських військових. Фактично,контрабандні нафтопродукти належали "сім'ї" екс-президента Януковича. З них годувалися бойовики, російські військові та корумповані українські чиновники. Саме про це і було вирішено делікатно промовчати. Варто відзначити, що крім Краснодона, транзитною базою контрабандного палива є місто Ровеньки.

Результатом цієї операції стало протистояння двох груп бойовиків і внутрішній розлад в лавах "ЛНР". Нагадаю, тиждень тому координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук писав: "У Краснодоні відбувається конфлікт між бандформуваннями "ЛНР". Причина конфлікту в захопленні однієюї з груп терористів секретної бази (бойовики називають її "перевалочний склад") контрабандних вантажів, що належить іншому бандформуванню. Правовласники" контрабандних вантажів вимагають повернути захоплене майно під загрозою застосування танків (з цією метою в місто введені 2 танки) ".

Про успіх операції свідчить той факт, що за інформацією джерела наближеного до уряду самопроголошеної республіки, "лідер ЛНР", вранці 18 грудня, був вивезений до Росії, де з ним провели "профілактичну бесіду", показавши, хто в домі хазяїн. Додам, що за інформацією джерела, долю Плотницького в перемовинах з російською стороною вирішував його патрон, колишній губернатор Луганщини і нардеп Олександр Єфремов.

Зрозумівши, що "МГБ" його фактично підставило, Плотницький пішов на створення окремого комендантського полку на противагу "МГБ". Нагадаю співробітникам із "МГБ" про долю такого собі командира 4-го батальйону "МО ЛНР ГБР" "Бетмен" Олександра Бєднова, який свого часу балотувався на посаду "голови ЛНР" і був у складі опозиції Плотницькому.

Фактичне протистояння польового командира і Плотницького привело до відомого інциденту, коли Олександр Бєднов приніс у виборчком Луганської народної республіки документи про висунення в президенти, а по ньому і його людям відкрили вогонь. Мав місце замах, вважають бійці "Бетмена". Підсумком "президентських" амбіцій Блєднова стало те, що "Бетмен", замість патрулювання луганських вулиць, відправився в Красний Луч. Така ж доля чекає на неугодних Плотницькому МГБшників – він буде невпинно видавлювати людей, які стояли у витоків формування "міністерства".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua