Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Керівництво АТО нарешті визнало загибель в місті Павлопіль, двох бійців з полку "Азов".


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Тепер маємо сподівання, що вони не будуть вважатися зниклими безвісти, а родини отримають компенсації і знатимуть, що їхні чоловіки й брати загинули як герої.

Керівництво АТО нарешті визнало загибель в місті Павлопіль, двох бійців з полку ''Азов''.
Керівництво АТО нарешті визнало загибель в місті Павлопіль, двох бійців з полку "Азов".

Нагадаю, днями, попри заяви керівництва АТО про перемир'я і дотримання угод бойовиками, в м. Павлопіль, що в 25 км від Маріуполя відбулося зіткнення полку Національної гвардії "Азов" з диверсійно-розвідувальною групою терористів. Була знищена снайперська пара терористів, загинуло і двоє героїв з полку "Азов". Інформації про це не давали ні в РНБО, ні в керівництві АТО. Після публікації в ЗМІ моєї статті " Велика брехня малого миру", в якій була опублікована інформація щодо загибелі двох бійців "Азову", з посиланням на першоджерело- радника глави МВС Антона Геращенко, керівництво АТО змушено було визнати факт їх загибелі. Тепер маємо сподівання, що вони не будуть вважатися зниклими безвісти, а родини отримають компенсації і знатимуть, що їхні чоловіки й брати загинули як герої.

Також в РНБО визнали наявність на територіх Сходу України комплексів радіоелектронної боротьби. Нагадаємо, днями аналітичний відділ "Правої Справи" повідомляв, що через колишній КПП "Ізварино" на територію Луганщини пройшли три комплекси радіоелектронної боротьби "Ртуть-БМ". Багатофункціональний комплекс "Ртуть-БМ" – це сучасна потужна техніка, яка забезпечує захист особового складу і техніки на території до 50 га. Також серед можливостей комплексу – радіоелектронне пригнічення систем зв'язку і радіолокації.Бойовий розрахунок складає дві людини, а час розгортання комплексу не перевищує 10 хвилин.

Сьогодні спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві заявив наступне: "За оперативними даними, бойовики з підрозділів Збройних сил Росії продовжують перекидати на схід України додаткові запаси озброєння, військової техніки і матеріально-технічних засобів. Зафіксовані факти активного використання бойовиками за допомогою російських фахівців устаткування для порушення зв'язку між підрозділами антитерористичної операції".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua