Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
16 округ   Вадим Гладчук   кандидат у народні депутати   окружком   Олена Грабік   Роман Стаднійчук   фальсифікація виборів   Юрий Македон

Прес-конференція про фальсифікацію виборів окружкомом у 16 виборчому округу (Вінницька область). Анонс


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

З грубним, цинічним порушенням законодавства ОВК 16 не врахувала результати виборів на декількох дільницях округу, де переміг самовисуванець Юрій Македон.На фото Юрій Македон

3 листопада 2014 року о 12.00 у прес – центрі інформаційного агенства "Українські Новини" за адресою: вул. Експланадна, 20 відбудеться прес-конференція Юрія Македона про фальсифікацію виборів у 16 виборчому округу (Вінницька область).

З грубним, цинічним порушенням законодавства ОВК 16 не врахувала результати виборів на декількох дільницях округу, де переміг самовисуванець Юрій Македон.

У прес-конференції візьмуть участь кандидат у народні депутати по 16 виборчому округу Юрій Македон, редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук та довірена особа кандидата у народні депутати Олена Грабік.

Під час прес-конференції буде продемонстровано відео, коли у день голосування на кількох дільницях округу відбувалося масове вкидання пачок виборчих бюлетенів за "тушку" Романа Стаднійчука та фотографії, що підтверджують неналежний порядок зберігання бюлетнів у 16-й ОВК.

Акредитація журналістів за телефоном: 0504629415.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua