Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

Комментарии
Ігор Бурдяк   | 23.03.2014 06:28
Мы не позволим разжигать войну!
Питання, як це зробити? Питання, звичайно, не до Конгресу інтелігенції. Їм ми маємо подякувати за те, що вони є, мають таку позицію і не бояться її відкрито висловити, що в сучасній Росії не так просто.
Як не дозволити, якщо не один Путін "поза межами реальності", як казала Меркель, а більшість росіян?
Та й не тільки росіян. Вчора на громадське прийшов екс-віце-прем"єр герой України Юрій Бойко. Його питають: "звідки у Вашого наступника на посту міністра 42 кГ золота, діаманти, долари і все решта (при його зарплаті)?" А той: "зате наша команда територій не втрачала".
Ігор Бурдяк   | 23.03.2014 06:29
Тобто не Путін, не путінська Росія, виявляється, винувата в "разжигании", і навіть не їхній лідер.
На жаль, світ ще не знайшов відповіді на питання "как не позволить разжигать войну?" Та знайти мусить.
Никита   | 23.03.2014 08:52
Ігор Бурдяк:
Думаю, Бойко "в реальності", а цей аргумент про втрату території вони й будуть використовувати проти влади, та й не тільки вони. Я по діагоналі переглянув, що пише Кр-к – здається, в нього той самий аргумент (в нападі РФ винний не Путін, а революціонери). Це просто так вони бачать реальність.

Ну а не дозволити Путіну розпалювати війну можуть лише "сильні миру цього". Американці насамперед. Більше нема на що сподіватися. Думаю, ті, хто критикує нову владу саме за це (що ті самі "нічого не роблять", а чекають допомоги Заходу і намагаються бути в його очах правильними і виконувати його вказівки) – НМД вони не праві. Іншого виходу просто нема.
Ігор Бурдяк   | 23.03.2014 09:19
Никита:
Ігор Бурдяк:
...не дозволити Путіну розпалювати війну можуть лише "сильні миру цього". Американці насамперед. Більше нема на що сподіватися. Думаю, ті, хто критикує нову владу саме за це (що ті самі "нічого не роблять", а чекають допомоги Заходу і намагаються бути в його очах правильними і виконувати його вказівки) – НМД вони не праві. Іншого виходу просто нема.
Так. Але чекати ми повинні активно. І ми, і непутінська Росія має постійно нагадувати Заходу про його зобов"язання.
Пригадую слова Кр-ка: "я буду підтримувати будь-яку українську владу. Якщо обрали б Тимошенко, я підтримував би навіть її".
Принципи змінилися?
Никита   | 23.03.2014 09:49
Ігор Бурдяк:
Я його прямо питав, що б він казав, якби обрали Тимошенко в 2010-му. Він відповів? "Мовчав би".
А тепер він не підтримує нову владу, тому що вважає, що вони розвалюють і нищать державу.
Tomodachi   | 23.03.2014 16:54
Кр-к:
"Кр-к за жодних умов не підтримає путчистів, які довели до розвалу країни! Хай вони по стоп'ятдесять разів на день співають гімн, верещать свої геть і ганьба, але на їх совісті розвал країни! Я завжди писав, що ці їх "майдани" є абсолютно деструктивними!
Ще раз нагадаю, податковий, пенсійний, афганський і решта "майдани" – чому не відмінені реформи Януковича, якщо проти них так майданували. ридали і...потішали цим Путіна, готували йому тло для розвалу України!
Я не раз писав і про деструктивну до ідіотизму "Свободу", яка завжди грала в чотири руки з Путіним! Я завжди говорив, що наша опозиція є абсолютно руйнівною і не має жодного творчого начала!"
Tomodachi   | 23.03.2014 16:55
Кр-к:
" А події останнього "майдану" показали всю підлість і ницість людців, які зазіхнули на саму нашу Державність!
Мені сто разів наплювати, на "чистоту" їх намірів, бо результат є підлим і нікчемним!
Жаль людей, які загинули не в бою проти окупантів, а для того, аби ця ницість дірвалася до владних крісел!
От тепер знову верещіть свої геть і ганьба, про що і поминали на сьогоднішньому віче..."
Никита   | 23.03.2014 19:25
Tomodachi:
Авжеж. Передайте Кр-ку його ж власні слова: "Хай згине Україна, якщо (вона скинула ворюгу і вбивцю Януковича) тобто, як Кр-к колись писав, "якщо вона не буде такою, як я собі намріяв". "Хай згине Україна, де до влади дірвалися ненависні патріЙоти і апазиція!!!"

А Ви самі, Томодачі, маєте якусь свою думку, відмінну від кр-кової?
Никита   | 24.03.2014 15:48
Андрія Зубова звільнено з посади

Адміністрація МГИМО офіційно розірвала трудову угоду з професором Андрієм Зубовим і звільнила його з інституту.

Про це повідомляє телеканал "Дождь"

У документі, який телеканал виставив у Твіттер, сказано, що керівництво МГИМО ще 5 березня офіційно попереджало професора Зубова, що його публічні виступи з приводу подій в Україні і в Криму неприпустимі і не відповідають статусу професора МГИМО.
Никита   | 24.03.2014 15:49
"Численні виступи й інтерв'ю професора про події в Україні і зовнішню політику Росії викликають обурення і здивування в університетському середовищі. Вони не відповідають зовнішньополітичному курсу Росії, піддають безоглядній і безвідповідальній критиці дії держави", – зазначено в документі. Отже, сьогодні було прийняте остаточне рішення про його звільнення.
http://espreso.tv/new/2014/03/24/profesora_mhymo_zvilneno_za_pidtrymku_ukrayiny
Tomodachi   | 24.03.2014 16:31
Кр-к: Хай Нікіта свою бредятину про те, що я ніби писав. що хай згине Україна хоч не бере для вірогідності у лапки, бо я НІКОЛИ такої ахінеї не говорив! При всій своїй "любові" до ЮВТ, я готовий був терпіти навіть цю пані, якби вона прийшла до влади на чесних і прозорих виборах, а не в результаті цих ідіотських "майданів"! Так що хай хоч Нікіта червоніє. коли так підленько бреше.
Стосовно "вбивці Януковича", то може хай правдолюб Нікіта пошлеться на джерело, яке доводило би його брехливі і наклепницькі слова!
Вже є вирок суду? Може хоч генпрокурор чи слідчі заявляли про "кривавість" Януковича? Чи це пан Нікіта мріє, аби так було? Хай почекає на результати слідства, а тоді відкриває рота!
Никита   | 24.03.2014 17:18
Tomodachi:
Шкодую, що вступив у комунікацію з Кр-ком. Більше нічого йому передавати від мене не треба, і прошу Вас, Томодачі, не передавати й мені його слова. Дякую наперед.
Ігор Бурдяк   | 24.03.2014 18:07
Никита:
"Численні виступи й інтерв'ю професора про події в Україні і зовнішню політику Росії викликають обурення і здивування в університетському середовищі. Вони не відповідають зовнішньополітичному курсу Росії, піддають безоглядній і безвідповідальній критиці дії держави"...сьогодні було прийняте остаточне рішення про його звільнення...
Так, війнуло минулим.
Пригадую, як в часи СРСР на політінформаціях Сахарова називали зрадником і перевертнем, і, головне, були люди, і немало, які щиро у це вірили. Навіть у Львові. Тепер мабуть таких немає...ну, з Кр-ком інша ситуація. Він таким не був, а тепер є. Рідкісний чи винятковий феномен деградації.
Ігор Бурдяк   | 24.03.2014 18:08
До речі, а КНУ уже запросив професора на роботу. Все-таке в Росії дисиденту легше, ніж було в СРСР.
Никита   | 24.03.2014 18:44
Ігор Бурдяк:
Рідкісний чи винятковий феномен деградації
Тичина. Той, кажуть, залишився сталіністом до кінця.Самые комментируемые
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua